Özgür Özel ve Akşener'den görüşme sonrası dikkat çeken 'ittifak' açıklaması! O günü işaret ettiler...

CHP Genel Başkanı Özgür Özel ve İYİ Parti lideri Meral Akşener ittifak görüşmesi sonrası açıklama yaptı. Özel, "Bizim alınmış kararlara saygılı olduğumuzu, mümkün olursa yerel seçimlere yönelik işbirliğine ilişkin partimizin görevlendireceği kişilerin birlikte çalışma imkanı yaratılıp yaratılamayacağını sorduk." dedi. Akşener ise bu konunun pazartesi günü Genel İdare Kurulu'nda ele alınacağını söyledi.

CHP Genel Başkanı Özgür Özel ile İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener bir araya geldi.

İYİ Genel Merkezi'nde gerçekleşen görüşmenin gündeminde başta Ankara ve İstanbul olmak üzere yerel seçimlerde olası iş birliği alternatifleri oldu.

 

"İŞ BİRLİĞİ İHTİMALİNİ SORDUK"

İki lider görüşmenin ardından gazetecilere açıklama yaptı.

"Bizim alınmış kararlara saygılı olduğumuzu, mümkün olursa yerel seçimlere yönelik işbirliğine ilişkin partimizin görevlendireceği kişilerin birlikte çalışma imkanı yaratılıp yaratılamayacağını sorduk." diyen Özel, "Sayın genel başkanımızdan bir cevap aldık. Nazik ev sahiplikleri için teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

AKŞENER EKİBİNE YENİDEN SORACAK

Özel'in ardından söz alan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Sayın Özel'in söyledikleri doğrudur. Konuyu anlattı. Bizim bir kararımız var. O konuyu Genel İdare Kurulu'nda tekrar soracağız." diye konuştu.

Akşener, bu konunun pazartesi günü Genel İdare Kurulu'nda ele alınacağını söyledi.

.

Özgür Özel ve Akşener'den görüşme sonrası dikkat çeken 'ittifak' açıklaması! O günü işaret ettiler... ile ilgili etiketler Meral Akşener Özgür Özel İYİ Parti CHP Yerel seçim
GÜNÜN VİDEOSU

Türkiye’nin savaş uçağı KAAN'ın yeni görüntüleri paylaşıldı: KAAN'ı bir de kendi sesinden dinleyin!

Türk Havacılık Uzay Sanayii, Milli Muharip Uçağı KAAN'ın uçuşuna dair yeni görüntüler paylaştı. Paylaşıma "KAAN’ı bir de kendi sesinden dinleyelim" notu düşüldü.