Özel harekat polisi intihar etmek isteyen genci böyle kurtardı

İstanbul Zeytinburnu’nda intihara kalkışan bir genç ortalığı birbirine kattı. Özel Harekat Polisi, cama çıkan gence hamle yaparak son anda çekip içeri aldı. Korku dolu anlar cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

Olay, dün Zeytinburnu Sümer Mahallesi 27/9 Sokak’ta saat 18.00 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre, uyuşturucu madde etkisindeki bir genç cama çıkarak intihar girişiminde bulundu. Mahalleli durumu polis, itfaiye ve sağlık ekiplerine bildirdi.

Olay yerine gelen itfaiye ekipleri güvenlik yatağı açarak tedbir aldı. 112 personeli hazır beklerken polis ekipleri ikna çabalarına başladı. Uzun süren çabalar genci intihar girişiminden vazgeçiremedi.

Özel harekat polisi intihar etmek isteyen genci böyle kurtardı - Resim : 2

Özel Harekat polisi camda bulunan gence doğru hamle yaparak içeri çekti. İntihar girişimi bu şekilde son bulurken genç 112 ekiplerine teslim edildi.

Özel harekat polisi intihar etmek isteyen genci böyle kurtardı ile ilgili etiketler polis intihar Zeytinburnu özel harekat

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dev posteri 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne asıldı! "Yine Reis, Yeniden Reis"

Cumhurbaşkanlığı seçiminin sonuçlanmasının ardından bir grup, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın posterini astı. O anları kameraya alan bir vatandaşın "Yine Reis, Yeniden Reis" sloganları attığı görüldü.