Özcan Deniz oğlu Kuzey ve sevgilisi Samar Dadgar ile tatile çıktı

Feyza Aktan'dan olaylı bir şekilde boşanan ve oğlu Kuzey'i 4. yaş gününde kendisinden kaçırdığını öne süren Özcan Deniz tatilde görüntülendi. 49 yaşındaki ünlü şarkıcı, kendisinden 23 yaş küçük sevgilisi Samar Dadgar ve oğlu Kuzey ile birlikte Bodrum'a gitti. İranlı modacı Samar Dadgar ile Özcan Deniz'in Feyza Aktan'dan dünyaya gelen oğlu Kuzey'in samimi halleri dikkatlerden kaçmadı.

Özcan Deniz, evlenme teklifinde bulunduğu kendisinden 23 yaş küçük sevgilisi Samar Dadgar ve Feyza Aktan ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Kuzey Deniz ile birlikte Bodrum tatiline çıktı. Dadgar, sevgilisiyle romantik tekne pozlarını Instagram hesabından paylaştı.

Özcan Deniz oğlu Kuzey ve sevgilisi Samar Dadgar ile tatile çıktı

Hürriyet'ten Kamil Sümer'in haberine göre; Özcan Deniz’in lüks teknesi önceki gün akşam saatlerinde Bodrum Cennet Koyu’na demir attı. Özcan Deniz oltasıyla Balık tutarken, Kuzey de meraklı ve heyecanlı gözlerle babasını izledi. Gün boyunca Samar Dadgar’ın yanından ayrılmayan Kuzey’in genç kadınla iyi anlaştığı gözlendi.

Özcan Deniz oğlu Kuzey ve sevgilisi Samar Dadgar ile tatile çıktı - Resim : 2

 

Öte yandan Kuzey ve Dadgar arasında kurulan sıcak ilişki, objektife böyle yansıdı.

 Özcan Deniz oğlu Kuzey ve sevgilisi Samar Dadgar ile tatile çıktı - Resim : 3

 

 

Özcan Deniz oğlu Kuzey ve sevgilisi Samar Dadgar ile tatile çıktı ile ilgili etiketler Özcan Deniz Bodrum tatil samar dadgar Kuzey Deniz
GÜNÜN VİDEOSU

Murat Kurum gençlerle PlayStation oynadı... "Yapıyoruz bu sporu"

İBB Başkan adayı Murat Kurum, gençlerle bir araya gelip PlayStation oynadı. Eğlenceli anları Kurum, sosyal medya hesabından "Yapıyoruz bu sporu" notuyla paylaştı.