Özcan Deniz eski sevgilisi Fahriye Evcen'in videosunu neden beğendiğini açıkladı!

Hakkında, Fahriye Evcen'in videosunu beğendiği şeklinde haberler yapılan Özcan Deniz, sessizliğini hesabından paylaştığı uzun bir metinle bozdu.

Özcan Deniz, geride bıraktığımız gün sosyal medya hesabından bir dönem birlikte olduğu sevgilisi Fahriye Evcen’in videosunu beğenmiş ve bu durum magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. 2008'de flört etmeye başladığı Fahriye Evcen’den Ağustos 2012'de ayrılan Özcan Deniz’in aradan yıllar geçtikten sonra üstelik Evcen, Burak Özçivit’le evlilik arifesindeyken gelen bu beğeniye kimse bir anlam verememişti. Taraflar haberle ilgili sessiz kalınca konu kısa sürede çığ gibi büyüdü. Son olarak çıkan haberlerin önüne geçmek isteyen Özcan Deniz, sosyal medya hesabından sitemlerle dolu uzunca bir metin paylaştı ve duruma açıklık getirdi. İşte, Özcan Deniz’in ağzından o beğeninin gerçek nedeni:

dasdasdadas

Uzun yıllar önce fark ettiğim bir şeydir: ‘Sen ne söylersen söyle bazen sadece çaresizce çırpınırsın. Anlattığın karşı tarafın anlamak istediğinin ötesine geçmez’ en son örneği, İkinci Şans filmimi çıkarttığım hafta aslı astarı olmadığını söylememe rağmen ‘Uygunsuz’ bir aşk dedikodusuyla filmin P&R çalışmasının gölgelenmesi ve muhafazakar bölgelerde bir anda ciddi gişe kaybına uğratılması. Daha bir çok uydurma habere girmiyorum bile… İşte bunu anladığım günden beri daha sessiz, aile ve iş odaklı, küçük hayat büyük üretim, az laf çok iş ilkeleriyle yürütüyorum hayatımı. Bundan dolayıdır ki beni iş alanımın dışında neredeyse hiç görmüyorsunuz. Bu da hakkımda efsane fikirlere sahip olmanıza sebep olabiliyor. Ben yıllar önce vazgeçtim her sabah size kendimi tekrar tekrar anlatıp onay almaktan. Sizden de haybeye bir çaba beklemiyorum artık anlamaya çalışmanız için… Şu an hayatımın en verimli, mutlu ve huzurlu dönemini yaşadığımı da bilin isterim. Şimdi neden bunları yazdım: Çünkü 25 yıla yakın kariyerimde hala şuursuz bir insanmışım gibi davranıyorsunuz. Sanki ben defalarca içip içip ne konuştuğunu bilmeyen, kafası hep güzel takılan, bu kariyeri tesadüfi elde etmiş biriymişim gibi… Normalde bu konuda da konuşmazdım ama bu sefer durum farklı. Birkaç aya kadar evlenme planı yapan bir çift var karşımızda… Ve kimsenin özel hayatını sıkıntıya sokmak istemem. Baktım ki siz benim bunu şuursuzca yapmış olabileceğimi düşünüyorsunuz, bir açıklama yapmak istedim. İnşallah önüne geçebilirim! Bilirsiniz ki çocuklar telefonlarla oynamayı çok sever ve bilirsiniz ki ünlülerin fanları birçok ünlüyü aynı anda takip ettikleri için her ünlünün instagram keşfet bölümünde hiç ilgisi olmayan diğer ünlüler görünür. İşte böyle bir kaza sonucu oluşmuş bir olaydır bu beğenme hadisesi… Altı yaşındaki bir çocuğumuzun oyun oynasın diye eline verdiğim telefonumun ve küçük kızımızın sevdiği kişileri görüp beğenme yapması olayı… Zaten annesi de hemen o beğeniyi panik yapıp geri almış. Açıklamam bu. Bütün kaza olasılıklarını eleyip, yapmış olduğumu düşünmeniz ilginç! Yani evlilik hazırlığı yapan bir çifte bu saygısızlığı yapacak kadar kendime düşman şuursuz biri değilim. Rahatladık mı!

Özcan Deniz eski sevgilisi Fahriye Evcen'in videosunu neden beğendiğini açıkladı! ile ilgili etiketler Fahriye Evcen Özcan Deniz Burak Özçivit Sosyal Medya beğeni
GÜNÜN VİDEOSU

Fatih Portakal Kılıçdaroğlu'nu topa tuttu: Ya safım ya aptalım, benden pas!

Seçim öncesi Kemal Kılıçdaroğlu'nu öve öve bitiremeyen Portakal, seçimin ardından CHP'de demokrasi olmadığını belirterek, "Basiretsiz, korkak bir lider var. Benim gözümde Kemal Kılıçdaroğlu artık böyledir. Yazık ya, böyle mi yönetecektiniz insanları. Saf mıyım ben? Ya safım ya aptalım. Bu kadar yeter. Benden pas" dedi.