Ozan Tufan'a 2.5 milyon sterlinlik teklif!

Geçtiğimiz günlerde Galatasaray'ın Ozan Tufan ile ilgilendiği iddia edilmiş, fakat bu bizzat Fatih Terim tarafından yalanlanmıştı. Bu kez İngilizler, West Bromwich'in Ozan Tufan için 2.5 milyon sterlin önerdiğini yazdı.

Ozan Tufan için flaş gelişme! West Bromwich, Ozan Tufan'ı bitiriyor. İngiliz basınında West Brom'un oldukça ciddi olduğu konuşuluyor. Premier Lig'e yükselmek için iddialı bir kadro kurmaya hazırlanan West Brom, Sarı-Lacivertliler'in kapısını çaldı.

OZAN TUFAN İÇİN 2,8 MİLYON EURO

İngiliz ekibi, Sarı-Lacivertli kulübe 2.5 milyon sterlin (2,8 milyon euro) ödemeye hazır olduklarını iletti. FFP kriterleri nedeniyle boğuşan Fenerbahçe, bir türlü bekleneni veremen Ozan'ı elden çıkarmaya bakıyor.

"FENERBAHÇE'DE VERİMLİ OLAMADI"

İngiliz basınında, Ozan'ın genç yaşında Fenerbahçe'ye rekor bedelle gidip beklentileri karşılayamadığı aktarıldı. Ancak Ozan'ın 23 yaşında olmasına rağmen Uluslararası anlamda tecrübeli olduğu, W.Brom'a yükselme katabileceği görüşü hakim.

F.Bahçe'nin hocası Phillip Cocu da Ozan'ı tutmaya sıcak bakmıyor. Ozan her ne kadar sezona iyi hazırlansa da antrenmanlarda bu istikrarı yine devam ettiremedi.

Ozan Tufan'a 2.5 milyon sterlinlik teklif! ile ilgili etiketler Ozan Tufan Fenerbahçe Transfer west bromwich albion
GÜNÜN VİDEOSU

Azerbaycanlı TV spikerinin Kılıçdaroğlu yorumu gündem oldu: Bay Bay Kemal, vay vay Kemal oldu!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın karşısında bir düzine yenilgi alan Kılıçdaroğlu'nun durumuna Azerbaycanlı TV spikerinin yorumu gündem oldu. Azerbaycanlı TV spikeri, "Önce Bay Kemal, sonra Bay Bay Kemal, nihayetinde ise vay vay Kemal" dedi.