Oyuncu Demet Ersoy terastan düşerek hayatını kaybetti

Muğla’da bir otelin terasından düşen 48 yaşındaki tiyatrocu Demet Ersoy hayatını kaybetti. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Muğla’nın Bodrum ilçesinde bir otelin terasından düşen tiyatrocu Demet Ersoy hayatını kaybetti. Olay, Kumbahçe sahilindeki bir otelde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre tiyatro oyuncusu ve yapımcısı Demet Ersoy, iş görüşmesi için gece saatlerinde uçakla Ankara’dan Bodrum’a geldi.

Ersoy ile iş arkadaşları bir tanıdıklarının tadilatta olduğu için henüz kapalı olan Kumbahçe’deki oteline yerleşti. İddiaya göre Demet Ersoy, iki katlı binanın terasından aşağı düştü. İhbarın ardından polis ve sağlık ekibi olay yerine sevk edildi. Yapılan kontrollerde evli ve 1 çocuk annesi Demet Ersoy’un hayatını kaybettiği tespit edildi.

Polisin olay yeri ve çevresinde yaptığı incelemenin ardından cenaze otopsiye gönderildi, Ersoy’un arkadaşlarının ifadesi alındı.

Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.

Oyuncu Demet Ersoy terastan düşerek hayatını kaybetti ile ilgili etiketler vefat
GÜNÜN VİDEOSU

Terastan düşen ve cama tutunarak kurtulan genç yaşananları anlattı

Artvin'de terasta fotoğraf çekilmek isterken dengesini kaybedip düşerken son anda tuvaletin penceresine tutunarak hayatta kalan genç, yaşadığı korku dolu anları anlattı.