Oyuncu çift Özge Özpirinçci ile Burak Yamantürk'ün bebekleri dünyaya geldi

Oyuncu Özge Özpirinçci (35) ile 7 yıldır birlikte olduğu ve hamileliğinin altıncı ayında nikah masasına oturduğu meslektaşı Burak Yamantürk (37) bebeklerini kucaklarına aldılar. Oyuncu çift bugün bebeklerinin dünyaya gelmesiyle ilk kez anne - baba olmanın heyecanını yaşadılar.

Ünlü oyuncu Özge Özpirinçci anne oldu. Hamileliğinin 6. ayını bitirdikten hemen sonra sevgilisi Burak Yamantürk ile nikah masasına oturan Özpirinçci bebeğini dünyaya getirdi.


Doğum, Acıbadem Maslak Hastanesi’nde 30 Kasım 2021 Salı günü, saat 15.17’de, Kadın Hastalıkları ve Doğum / Perinatoloji Uzmanı Prof. Dr. Melih Atahan Güven tarafından gerçekleştirildi.

Acıbadem Maslak Hastanesi Başhekimi Dr. Cengiz Bavbek yaptığı açıklamada şu bilgileri verdi: “Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk çiftinin kızları 50 santim, 3.149 gram olarak dünyaya geldi. Bebeğin ve annenin sağlık durumları gayet iyi. Kendilerine sağlıklı ve uzun bir ömür diliyoruz.”

 

Oyuncu çift Özge Özpirinçci ile Burak Yamantürk'ün bebekleri dünyaya geldi ile ilgili etiketler Özge Özpirinçci burak yamantürk
GÜNÜN VİDEOSU

Bakan Varank, yürümeye zorluk çeken 70 yaşındaki seçmeni Togg ile oy kullanacağı okula götürdü

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Bursa'da oyunu kullandı. Bakan Varank, Bursa'da oy kullanırken yürüme güçlüğü çeken Hatice Sevinç'i Togg ile evinden alarak oy kullanacağı okula götürdü. İşte detaylar...