Otomobil, kırmızı ışıkta geçen yayalara çarptı: 2 ağır yaralı

Kartal'da kırmızı ışıkta yolun karşısına geçen yayalara otomobil çarptı. 2 kişinin ağır yaralandığı kaza, seyir halindeki bir motosikletlinin kamerasına yansıdı. Yaralıların sağlık durumlarının ciddiyetini koruduğu öğrenildi.

Geçtiğimiz günlerde Kartal ilçesi Kordonboyu Mahallesi Turgut Özal bulvarında meydana gelen kazada; Kadıköy istikametinde ilerleyen otomobil, kırmızı ışık yandığı sırada yolun karşısına geçmeye çalışan iki yayaya çarptı. Kazada, yayalardan birisi olduğu yere yığılırken, diğer yaya çarpmanın şiddetiyle savrularak metrelerce sürüklendi.

Otomobil, kırmızı ışıkta geçen yayalara çarptı: 2 ağır yaralı


YAYALARIN SAĞLIK DURUMU CİDDİYETİNİ KORUYOR

Kazayı görenlerin ihbarı üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. 2 yaralı, sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından ambulanslarla çevre hastanelere kaldırılarak tedavi alına alındı. Yaralıların sağlık durumlarının ciddiyetini koruduğu öğrenildi.

Otomobil, kırmızı ışıkta geçen yayalara çarptı: 2 ağır yaralı - Resim : 2

KAZA SANİYE SANİYE KAMERADA

Kaza anı bu sırada yoldan geçen bir motosiklet kamerasına yansıdı. Görüntüde, kırmızı ışıkta yolun karşısına geçen yayaları son anda fark eden otomobil sürücüsü ani fren ve manevra yapmaya çalışsa da kazadan kurtulamıyor. 2 yayadan birisi çarpma sonrası savrulup havalanarak metrelerce sürüklenirken, diğer yaya ise olduğu yere yığılıyor.


(DHA)

Otomobil, kırmızı ışıkta geçen yayalara çarptı: 2 ağır yaralı ile ilgili etiketler Kartal kaza yaya geçidi

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Teslim olan PKK'lı teröristler hakkında çarpıcı gerçek ortaya çıktı! Açlıktan bağırsakları delinmiş

Irak’ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde mağaradan çıkarak teslim olan teröristler ile ilgili çarpıcı gerçekler ortaya çıktı. Sefalet içinde yaşadıkları öğrenilen teröristlerin açlıktan bağırsakları delinmiş.