Osman Gökçek kimdir? Osman Gökçek kaç yaşında, nereli?

Osman Gökçek kimdir? Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in oğlu olan Osman Gökçek, 14 Mayıs 2023 Pazar günü yapılan 28. Dönem Milletkelili seçimlerinde Ankara 2. bölgeden milletvekili seçildi. Peki, Osman Gökçek mesleği ne?

Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in oğlu olan Osman Gökçek, 12 Ekim 1983 tarihinde Ankara'da dünyaya geldi. Başkent Üniversitesi Uluslararası Ticaret Bölümünü mezunudur.

OSMAN GÖKÇEK KAÇ YAŞINDA, NERELİ?

2002 yılında kurulan Keçiören Gençlik Derneği'ne 9 Mart 2003 tarihinde başkan olan Osman Gökçek,Ankara'da birçok ilçede derneğin örgütlenmesine yardımcı oldu.

Aralık 2003 tarihinden sonra Hollanda'ya ilk sivil girişimi sağlayan gruba liderlik etti. 2006 yılında Çankaya Gönülleri Derneği Başkanlığına seçildi. 2010-2023 yılları arasunda Beyaz Tv Genel Yayın Koordinatörlüğü görevinde bulundu. "

Türkiye Gençlik Kulübü Federasyonu” ve “Çankaya Gönüllüleri Dernek Başkanı” olarak görevi devam etmektedir.

Osman Gökçek kimdir? Osman Gökçek kaç yaşında, nereli? ile ilgili etiketler Osman Gökçek
GÜNÜN VİDEOSU

İtalya Başbakanı Meloni'nin Erdoğan'a bakışları gündem oldu!

ABD'nin başkenti Washington'da düzenlenen NATO Devlet ve Hükümet Başkanları Zirvesi'nde İtalya Başbakanı Giorgia Meloni'nin Cumhurbaşkanı Erdoğan'a bakışları gündem oldu. O anların ardından Meloni'nin Fransa Cumhurbaşkanı Macron'a olan bakışlarındaki hoşnutsuzluk akıllara geldi.