Orkestrası hapis cezası almıştı! Bülent Ersoy'dan ekibinin ailelerine maddi yardım!

Türk müziğinin efsanevi ismi Bülent Ersoy, Kıbrıs'taki konserinden önce sahte PCR testi sebebiyle tutuklanan orkestra ekibinin ailelerine maddi yardımda bulundu. Ersoy, "Onları kurtarmak için tüm servetimi harcayacağım" ifadelerini kullandı.

Konser için Bülent Ersoy'la Kıbrıs'a giden orkestra üyelerine otelin temin ettiği PCR testi sahte çıktı. Haklarında işlem başlatılan orkestra üyeleri, yapılan son duruşmalarında birer ay ceza alırken, şef Onur Özelçağlayan 1.5 ay hapis cezasına çarptırılmıştı.

"ONLARI KURTARMAK İÇİN TÜM SERVETİMİ HARCAYACAĞIM"

Ekibinin tutuklanmasıyla adeta şoke olan Bülent Ersoy ise yaptığı açıklamada oteli ve testi veren doktoru suçlayarak isyan etti. Ekibi için elinden geleni yapacağını söyleyen Ersoy, "Onları kurtarmak için tüm servetimi harcayacağım" dedi.

Orkestrası hapis cezası almıştı! Bülent Ersoy'dan ekibinin ailelerine maddi yardım!

TÜRKİYE'DEKİ AİLELERİNE 5 BİN TL MADDİ YARDIM 

Ancak adliye çıkışı görüntülenen orkestra üyeleri, Bülent Ersoy'u suçlayarak "Hayatımızı mahvettin" dedi. Sözcü'de yer alan habere göre, ekibinin tepkisinin ardından Ersoy, aileler için harekete geçti. Bülent Ersoy'un orkestrasının Türkiye'deki ailelerine 5 bin TL'lik maddi yardımda bulunduğu ancak ailelerin para değil onlara kavuşmak istediği öğrenildi.

Orkestrası hapis cezası almıştı! Bülent Ersoy'dan ekibinin ailelerine maddi yardım! ile ilgili etiketler Bülent Ersoy Korona Koronavirüs PCR test
GÜNÜN VİDEOSU

Bayraktar AKINCI'dan Çakır'la tam isabet! 100 km uzaktan hedefi işte böyle vurdu...

Bayraktar AKINCI TİHA, milli olarak geliştirilen Çakır Seyir Füzesi ile gerçekleştirdiği test atışında 100 kilometre uzaktan deniz üstündeki hedefi tam isabetle vurdu. İşte o anlar...