Ömür hemşirenin suç makinası katil zanlısı adliyeye sevk edildi!

Ömür hemşireyi öldüren Rahmi Uygun, Gayrettepe Asayiş Şube Müdürlüğü'ndeki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Katil Uygun'un 2009'da cinayetten yargılanarak 2019 yılına kadar hapis yattığı belirlendi.

Kartal’da Aile Sağlığı Merkezinde görevli hemşire Ömür Erez’i silahla öldüren Rahmi Uygun, emniyette tamamlanan işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

 

DAHA ÖNCE AĞIR YARALAMADAN CEZA EVİN GİRMİŞ

Ömür Erez ile internet üzerinden tanıştığı öğrenildiği zanlının daha öncede ağır yaralamadan ceza evinde yattığı öğrenildi.

Kartal’da Yunus Mahallesi Topselvi 10 No'lu Aile Sağlığı Merkezi'nde dün saat 13.45 sıralarında yaşanan olayda, aile sağlık merkezine elinde silahla gelen Rahmi Uygun, burada çalışan Ömür Erez isimli hemşireyi silahla başından vurmuştu.

ADLİYEYE SEVK EDİLDİ

Yaralı kadın tedavi altına alındığı hastanede hayatını kaybetmişti. 32 yaşındaki Rahmi Uygun 2 saat sonra Bağcılar’da polis tarafından yakalanarak gözaltına alınmıştı. Bugün emniyette işlemleri biten zanlı adliyeye sevk edildi.

ÖMÜR HEMŞİRE CİNAYETİNİN DETAYLARI ORTAYA ÇITKI

Edinilen bilgilere göre zanlının olaydan önce Esenler Otogarı'na gidip Yücel Ö. isimli bir şahısla buluştuğu ve birlikte Bağcılar’a başka bir kişinin yanına gittikleri öğrenildi. Şahıslar burada bir süre oturduktan sonra zanlı karşıya geçmesi gerektiğini söyleyerek gitmek istediğini belirtti. Zanlı birlikte oturduğu Musa isimli kişinin de "Ben seni bırakırım" diyerek, kiralık araçla olayın işlendiği yerin önüne geldiği öğrenildi.

ENİŞTESİNİ AĞIR YARALAMIŞ

Olaydan sonra zanlının, arkadaşıyla birlikte aile merkezinin önünden uzaklaştıkları ortaya çıktı. Musa denilen kişinin olaydan habersiz olduğu iddia edilirken, bir çok suçtan kaydı olan şüphelinin eniştesini ağır yaralamadan ceza evinde yattığı da öğrenildi.

 

Ömür hemşirenin suç makinası katil zanlısı adliyeye sevk edildi! ile ilgili etiketler Ömür hemşire katil Kartal ömür erez
GÜNÜN VİDEOSU

Vatandaşlar sandıklara akın etti! İşte Türkiye'den seçim manzaraları...

Türkiye, Cumhurbaşkanlığı seçimleri kapsamında ikinci tur için sandık başında. Sabahın erken saatleri olmasına rağmen, oy kullanma işlemlerinde yoğunluk olduğu görüldü. İşte Türkiye'den seçim manzaraları...