Ömer Çelik'ten Kemal Kılıçdaroğlu'na tepki: 'Politik dedikoduculuk mesleğine geçişi...'

Son olarak Cumhurbaşkanı Erdoğan ve ailesinin kaçacağı yalanını ortaya atan CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, yaptığı açıklamalarla tepki çekmeye devam ediyor... AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Kılıçdaroğlu'nun siyaset değil dedikodu yapığını söyleyerek tepki gösterdi.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, son olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve ailesinin kaçacağı yalanını ortaya atarak büyük tepki görmüştü...

FETÖ bağlantılı isimlerin, Kılıçdaroğlu'nun kulağına üflediği yalan iddialar, birçok kesimden tepki gelmesine neden oldu. 

 Kılıçdaroğlu'nun asılsız iddialarının ardından, AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalar ile Kılıçdaroğlu'nun siyaset değil dedikodu yaptığını yazdı.  

"Şimdiye kadar olduğu gibi bu iddialarının arkasından da şaibeli odaklar çıkacak… Parti genel başkanlığını terkedip, politik dedikoduculuk mesleğine geçişi ile kendisini baş başa bırakıyoruz" diyen Ömer Çelik, Kılıçdaroğlu'na tepki gösterdi.

İşte Çelik'in o paylaşımları...

Ömer Çelik'ten Kemal Kılıçdaroğlu'na tepki: 'Politik dedikoduculuk mesleğine geçişi...' ile ilgili etiketler Ömer Çelik Kemal Kılıçdaroğlu
GÜNÜN VİDEOSU

Seçim gününü kana bulayacaklardı! MİT ve Emniyet'ten DEAŞ operasyonu: Teröristler yakalandı...

28 Mayıs’ta gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı 2. tur seçimlerinde eylem hazırlığında oldukları tespit edilen 6 DEAŞ Terör Örgütü üyesi MİT ve Konya Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin operasyonuyla yakalandı.