ODTÜ'den 'Odtufans' skandalı hakkında açıklama: İdari ve hukuki işlemler başlatıldı!

ODTÜ'de başlatılan öğrencilerin çıplak fotoğraflarını sansürsüz haliyle paylaştığı 'Odtufans' skandalı hakkında ODTÜ Rektörlüğü'nden açıklama geldi. Rektörlük idari ve hukuki işlemlerin başlatıldığını belirtti.

Sosyal medya "Odtufans" sitesini konuşuyor! Belirlenen bağış miktarı toplandığı halde öğrencilerin çıplak fotoğraflarını sansürsüz haliyle paylaştığı ve bu nedenle tartışmaların odağı haline gelen internet sitesi için harekete geçildi.

ODTÜ REKTÖRLÜĞÜNDEN AÇIKLAMA GELDİ

ODTÜ'nün mezuniyet töreninde 3 kadın öğrenci "Odtufans" ile ilgili bir pankart açtı. Öğrenciler pankartla, para karşılığında çıplak görüntülerini paylaşacaklarını ifade etti. Bunun üzerine ODTÜ Rektörlüğü konuyla ilgili açıklama yaptı.

ODTÜ'den 'Odtufans' skandalı hakkında açıklama: İdari ve hukuki işlemler başlatıldı!

"İDARİ VE HUKUKİ İŞLEMLER BAŞLATILDI"

Rektörlüğün açıklamasında şu ifadeler yer aldı:

"ODTÜ’nün saygın ve başarılı konumunu destekleyecek şekilde davranmak tüm ODTÜ’lüler ve ODTÜ dostları için temel bir vazifedir. Bu bağlamda, üniversitemizin adını ve kimliğini yansıtan unsurları kullanarak ODTÜ imajına zarar veren söz konusu internet sitesi ile ilgili kişiler için disiplin süreçlerinin, idari ve hukuki işlemlerin zaman kaybedilmeden başlatıldığını ve konunun yakından takip edildiğini kamuoyunun bilgisine sunarız."

ODTÜ'den 'Odtufans' skandalı hakkında açıklama: İdari ve hukuki işlemler başlatıldı! ile ilgili etiketler ODTÜ onlyfans odtufans rektörlük
GÜNÜN VİDEOSU

Teslim olan PKK'lı teröristler hakkında çarpıcı gerçek ortaya çıktı! Açlıktan bağırsakları delinmiş

Irak’ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde mağaradan çıkarak teslim olan teröristler ile ilgili çarpıcı gerçekler ortaya çıktı. Sefalet içinde yaşadıkları öğrenilen teröristlerin açlıktan bağırsakları delinmiş.