ODTÜ'de kimyasal silah skandalı

Terör örgütü PKK sempatizanı olan ODTÜ'lü bazı öğrenciler kimyasal silah iftirasına ortak oldu. Türk Silahlı Kuvvetleri'ni suçlayarak devleti hedef alanlara cevap geçikmedi.

ODTÜ'de terör örgütü PKK sempatizanı kişiler yeni bir skandal imza attı. PKK'ya sempatizyanlığı ile tanınan Türk Tabipler Birliği Başkanı Şebnem Korur Fincancı'nın iftirasına sahip çıkan ODTÜ'lü bazı kişiler propagandayı devam ettirdi.

PANKART ASTILAR

'ODTÜ Forum' isimli terör örgütü sempatizanı bir grup, HDP'nin ve TTB Başkanı Şebnem Korur Finacancı'nın kimyasal silah yalanına destek olmak için bir pankart astı.

TGB'Lİ GENÇLER İNDİRDİ

'Kimyasal silah insanlık suçudur. Katil devlet hesap verecek.' ifadelerinin yer aldığı skandal pankart, Türkiye Gençlik Birliği üyeleri tarafından indirildi.

AFİŞ YERİNE TÜRK BAYRAĞI ASILDI

Türkiye Gençlik Birliği üyeleri, pankartı indirmelerinin ardından yerine Türk bayrağı astı.

 TGB ODTÜ Twitter hesabından yapılan paylaşımda ise şu ifadeler kullanıldı:

"Türk Ordusu! Dünyanın hiçbir ordusunda yüreği seninkinden daha temiz, daha sağlam bir askere rastlanmamıştır. ODTÜ Mehmetçiğin yanında!"

ODTÜ'de kimyasal silah skandalı ile ilgili etiketler ODTÜ PKK
GÜNÜN VİDEOSU

Kastamonu'da şiddetli yağış! Dereler taştı, okullar tatil edildi

Kastamonu'nun İnebolu ilçesinde şiddetli yağış nedeniyle hayat durma noktasına geldi. İnebolu Çayı'nda ortaya çıkan görüntüler ise oldukça korkutucu.