Obama'nın kızı öyle bir halde yakalandı ki!

Eski ABD Başkanı Barack Obama'nın 19 yaşındaki kızı Malia Obama, bu kez sevgilisiyle yaşadığı romantik anlar nedeniyle konuşuluyor.

Harvard ile Yale arasında her yıl düzenlenen futbol maçı öncesi kamp kuran öğrenciler, birbirlerini yakından tanıma fırsatı buldu. Barack Obama'nın bu yıl Harvard Üniversitesi'nde eğitim hayatına başlayan büyük kızı Malia Obama, organizasyondaki görüntüleriyle gündeme oturdu.

obama-nin-kizi-sevgilisiyle-dudak-dudaga-10265144_7439_m

DUDAK DUDAĞA GÖRÜNTÜLENDİ

19 yaşındaki Malia'nın, maç öncesi gizemli bir gençle öpüşürken görüntülenmesi organizasyondan daha çok konuşuldu.
Malia'nın aynı gün sigara içerken kameralara yakalanması konuşulan başka bir konu oldu. Malia, 2016'da Lollapalooza'da uyuşturucu kullanırken görüntülenmişti sonrasında giydiği "Sigara öldürür" yazılı tişört ile çok konuşulmuştu.

GİZLİ SERVİS KORUMASINDALAR

Barack Obama, geçtiğimiz yıl kızları Malia (19) ve Sasha'nın (16) erkeklerle görüşmeye başladığını söylemişti. Obama kızlarının 'Gizli Servis' korumasında olduğuna dikkat çekerken, "O adamların yapabileceği çok şey var" şeklinde bir de şaka yapmıştı.

İkili böyle görüntülendi;

obama-nin-kizi-sevgilisiyle-dudak-dudaga-10265144_219_m

Obama'nın kızı öyle bir halde yakalandı ki! ile ilgili etiketler Barack Obama ABD Amerika malia obama harvard öpüştü
GÜNÜN VİDEOSU

Şirin Payzın ve Seyhan Avşar, CHP'nin kanalı Halk TV'de DEM Parti savunuculuğu yaptı

İBB Bağımsız Meclis Üyesi Suat Sarı, konuk olduğu Halk TV'deki Sözüm Var programında HDP/DEM Parti'yi eleştirince Şirin Payzın ve Seyhan Avşar'dan tepki gördü.