O şarkıcı Adnan Oktar'ın sıra gecesinde sahne aldı!

Bir süredir KOAH hastalığı sebebiyle hastanede tedavi gören Ankaralı Turgut, şu sıralar kamuoyundan büyük tepki gören Adnan Oktar'ın sıra gecesinde sahne alınca sosyal medyada eleştirildi.

Son dönemlerde Diyanet İşleri Başkanlığı ile yaşadığı krizle gündeme gelen Adnan Oktar'ın düzenlediği sıra gecesinde Ankaralı Turgut sahne aldı. Astım KOAH teşhisi konulan ve bir süre hastanede tedavi gören Ankaralı Turgut, hareketli şarkılarıyla geceye katılanları coşturdu.

TEPKİ GÖSTERDİLER

Ankaralı Turgut'un bu görüntüleri sosyal medyada yayınlanınca kullanıcılar, Diyanet'e 'Gelirlerinizi kerhanelerden elde ediyorsunuz' sözleriyle hakaret eden Adnan Oktar'ı eğlendirmesine tepki gösterdi.

HASTANE MASRAFLARINI MSG KARTIYLA ÖDEMİŞTİ

Öte yandan Sık sık astım krizi geçirdiği öğrenilen Ankaralı Turgut, hastane masraflarını MSG (Musiki Eseri Sahipleri Grubu Meslek Birliği) kartıyla ödemişti.

Ankaralı Turgut böyle görüntülendi;

ankarali-turgut-adnan-oktar-in-duzenledigi-sira-10549299_8420_m

ankarali-turgut-adnan-oktar-in-duzenledigi-sira-10549299_554_m

O şarkıcı Adnan Oktar'ın sıra gecesinde sahne aldı! ile ilgili etiketler Adnan Oktar dans ankaralı turgut eğlence sıra gecesi
GÜNÜN VİDEOSU

Tarladaki yumurtalarını korumak isteyen kuş, kanatlarını açarak traktöre karşı koydu!

Manisa'da bir mahmuzlu kızkuşu, kendisine doğru ilerleyen traktörü görünce kaçmak yerine kanatlarını açarak traktöre karşı koydu. Tarladaki yuvasını ve yumurtalarını korumak isteyen kuşun traktörle tarlayı süren çiftçiyi durdurduğu anlar kameraya yansıdı.