Nusret'in çalışanlarından şaşırtan iddialar!

Nusret Gökçe'nin New York'taki restoranında çalışan 4 garson, Gökçe için şaşırtan iddialarda bulundu.

Tuz serpme hareketiyle dünya çapında üne kavuşan Nusret Gökçe, New York’taki et lokantasında çalışan 4 garsonla mahkemelik olmuştu. Süleyman Küçür, Onur Usluca, Yunus Delimehmet ve Batuhan Yunkuş “Bahşişlerimize el koydu, bize mobbing uyguladı, sonra da haksız yere işten çıkardı” iddiasıyla Nusret Gökçe’ye dava açmıştı.

TAZMİNAT ÖDEMİŞTİ

ABD mahkemesi, Nusret Gökçe’yi 237 bin dolar (1 milyon 366 bin TL) tazminat ödemeye mahkum etmişti. New York Daily News Gazetesi, Nusret Gökçe’ye dava açan 4 kişiyle konuştu.

Nusret'in çalışanlarından şaşırtan iddialar!

İşte o iddialar

1- Nusret, New York’taki şubesinden günde 130 bin dolar (750 bin TL) ciro yapıyor.

 

2- Bize maaş ve bahşişler olmak üzere haftalık 2 bin dolar (11 bin 500 TL) ödüyordu. Ama bunun ne kadarının bahşiş olduğunu gizliyordu. Sorduğumuzda cevap vermiyordu.

 

3- Nusret bize diktatör gibi davranıyordu. Bize “Benim adım Nusret, ben ne dersem o olur” diye bağırıyordu.

 

4- Sürekli izlediği ‘Scarface’ (Yaralı Yüz) filminin etkisindeydi. Kendisini o filmdeki mafya babası Tony Montana sanıyordu. O havalarda dolaşıyordu.

Nusret'in çalışanlarından şaşırtan iddialar! ile ilgili etiketler Nusret Gökçe New York dava mafya scarface
GÜNÜN VİDEOSU

Vatandaşlar sandıklara akın etti! İşte Türkiye'den seçim manzaraları...

Türkiye, Cumhurbaşkanlığı seçimleri kapsamında ikinci tur için sandık başında. Sabahın erken saatleri olmasına rağmen, oy kullanma işlemlerinde yoğunluk olduğu görüldü. İşte Türkiye'den seçim manzaraları...