Norveç Türkiye maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?

2022 FIFA Dünya Kupası Elemeleri G Grubu 2. maçında Türkiye A Milli takımımız deplasmanda Norveç ile karşı karşıya geliyor. İlk maçta Hollanda’yı evinde deviren A milliler bu maçta galibiyeti hedefliyor. Peki, Norveç Türkiye maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda yayınlanacak?

2022 FIFA Dünya Kupası Elemeleri G Grubu 2. maçında Türkiye A Milli takımımız deplasmanda Norveç karşısına çıkıyor. Seyahat kısıtlamaları nedeniyle başka bir ülkede oynanacak olan Norveç Türkiye maçının hangi kanalda yayınlanacağı oldukça merak ediliyor.

Norveç Türkiye Maçı Ne Zaman?

Türkiye A Milli takımımız 2022 FIFA Dünya Kupası Elemeleri G Grubu 2. karşılaşmasında 27 Mart Cumartesi günü saat 20.00’da Norveç karşısına çıkacak. Norveç Türkiye karşılaşması TRT 1 ekranlarından canlı olarak yayınlanacak.

Norveç Futbol Federasyonu tarafından yapılan açıklamada, Norveç - Türkiye maçının seyahat kısıtlamaları nedeniyle İspanya'da oynanacağını söyledi.

2022 FIFA Dünya Kupası Elemeleri G Grubu'nda Norveç ile Türkiye arasında 27 Mart Cumartesi günü Oslo'da bulunan Ullevaal Stadyumu'nda oynanması planlanan mücadelenin korona virüs önlemleri kapsamından kaynaklı olarak yapılan seyahat kısıtlamaları nedeniyle İspanya'nın Malaga şehrinde yapılacağını duyurdu.

Norveç Türkiye maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? ile ilgili etiketler Norveç Türkiye