Nihat Hatipoğlu'na Çok İlginç Kaynana Sorusu! Eşimi Otele Göndersem...

Atv'de yayınlanan Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu'nun sunduğu 'Dosta Doğru' programında bir kadın, 'Eşimi otele yollasam, kayınvalidemi alsam günah olur mu?' diye sordu.

TV ekranlarında Dosta Doğru programıyla geri dönen Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu dün gece yayına katılan bir kadının, "Benim eşimle kayınvalidem sürekli kavga ediyorlar. Bu son zamanda bu kavgayı biraz fazla azıttılar. Benim kayınvalidemle hiç bir problemim yok. Kayınvalidem bir aylığına yanıma gelmek istiyor ama eşim müsaade etmiyor. Bu bir ay sürede eşimi otele yollasam, kayınvalidemi alsam günah olur mu?" sorusu üzerine Hatipoğlu, şaşkına döndü.

Soruya yanıt veren Hatipoğlu, “Hükümranlığın geçiyor o zaman. Adamı bir ay otele gönderebiliyorsan sizden korkmak lazım. Her hanım bunu yapamaz. Sen bu soruyu sordun akşam eve döneceksin, şimdiden savunmanı yap Allah korusun.

Eşinizin annesini eve aldırmayacak kadar uzaklaşması, son derece yanlış bir hareket. Anne netice itibariyle. Akıllı bir hanımefendisiniz belli. Eşinize bunu anlatmanız gerekiyor. Eşinizin de annenize 'hoş geldiniz' deyip ayağını öpüp af dilemesi lazım.” yanıtını verdi.

 

 

 

Nihat Hatipoğlu'na Çok İlginç Kaynana Sorusu! Eşimi Otele Göndersem... ile ilgili etiketler Nihat Hatipoğlu
GÜNÜN VİDEOSU

Kenan Sofuoğlu'nun 4 yaşındaki oğlu şimdi de TIR kullandı

Eski motosiklet dünya şampiyonu Kenan Sofuoğlu'nun 4 yaşındaki oğlu Zayn Sofuoğlu, son olarak dev bir TIR'ın direksiyonuna geçti.