Nihat Doğan Halil Sezai'ye çok sert çıktı: Batının köpeği!

Nihat Doğan, elinde içki şişesiyle Türk milletine hakaretler yağdıran Halil Sezai'yi adeta topa tuttu.

Beyaz TV'de yayınlanan "Söylemezsem Olmaz" programının yorumcusu Nihat Doğan, büyük bir terbiyesizlik yaparak insanlara hakaret eden şarkıcı Halil Sezai'ye açtı ağzını yumdu gözünü.

'Halil Sezai ve onun familyasına buradan açık ve net söylüyorum' diyen Nihat Doğan, 'Sen ve senin türevlerinin zihniyetini çok iyi bilriz. Sizin bilinçaltı ve genlerinizi çok iyi biliriz. Bu saatten sonra tankların önüne çıkmış bu vatanı işgalcilere peşkeş çekmemiş namusuna, toprağına, bayrağına, ezanına sahip çıkmış bu imanlı milletin mukaddesatını ağzınıza alırken desturlu bir şekilde alacak, üç kulhu bir Elham okuyacaksınız.

BATI VE BATIL'IN KÖPEĞİ OLMUŞ

Ben burada olduğum sürece asla ve asla bu milletin mukaddesatına laf söylettirmeyeceğim. Haddini bileceksin. Devlet senin gibi postal yalayıcısı adamların devleti değil. Bu devlet artık sizin gibi Batı'nın ve batılın köpeği olmuş adamların değil. Bu devlet artık o yüce imanlı Anadolu milletinindir, haddinizi bilin. Bu ülkenin gerçek sahibi artık Anadolu insanı, paryalar ise sizlersiniz. Bu ülkenin ötekisi artık sizlersiniz. Bu ülkenin göbeğini kaşıyan adamı sizlersiniz' şeklinde konuştu.

HALİL SEZAİ ELİNDE İÇKİ KADEHİYLE NELER SÖYLEMİŞTİ? TIKLAYIN....

Nihat Doğan Halil Sezai'ye çok sert çıktı: Batının köpeği! ile ilgili etiketler Haber