Gelecek Partisi'nde istifa depremi! Gece yarısı açıkladı!

Gelecek Partisi'nde gece yarısı istifa depremi yaşandı. Ahmet Davutoğlu'nun Genel Başkan olduğu partinin kurucularından Nihal Olçok istifasını böyle duyurdu.

Gelecek Partisi'nin kurucularından olan Nihal Olçok gece yarısı istifasını açıkladı. Olçok sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda  "An itibari ile kurucusu olduğum Gelecek Partisi kurucu üyeliğinden istifa ediyorum. Allah selamet versin." ifadelerine yer verdi.Olçok'un partiden ayrılma nedeni ile ilgili herhangi bir açıklama yapılmazken paylaşımında partinin genel başkanı Ahmet Davutoğlu'nu da mantionladığı görüldü. 

NİHAL OLÇOK KİMDİR?

1978 yılında Üsküp, Makedonya doğumlu olan ve 4 yaşında Türkiye'ye gelen Nihal Olçok İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi'nden mezundur. Nihal Olçok, 1998'de Erol Olçok ile evlenmiş ve çiftin bu evlilikten (şehit) Abdullah Tayyip, Cahar Şamil ve Emir Dursun adında 3 çocukları olmuştur.

Nihal Olçok, 15 Temmuz'daki darbe girişiminde kaybettiği eşi ve oğlu adına 'Şehitoğlu şehit: 15 Temmuz şehitleri Erol Olçok ve Abdullah Tayyip Olçok'un hikayesi' adlı kitabı yazmıştır.

Gelecek Partisi'nde istifa depremi! Gece yarısı açıkladı! ile ilgili etiketler
GÜNÜN VİDEOSU

Giresun'da fırtına etkisiyle deniz taştı! Mini tsunami dehşeti kamerada...

Giresun'da etkili olan fırtına nedeniyle deniz taştı. Mini tsunami yaşanan Tirebolu ilçesinde o anlar saniye saniye kameralara kaydedildi.