Netflix'in yeni dizisi "Uysallar"ın özel gösterimi gerçekleşti

Başrollerinde Öner Erkan, Songül Öden, Haluk Bilginer ve Uğur Yücel'in yer aldığı Netflix'in yeni dizisi "Uysallar"ın özel gösterimi Beyoğlu Atlas Sineması'nda yapıldı.

Netflix tarafından 8 bölüm olarak yayınlanacak Uysallar dizisinin özel gösterimi gerçekleşti. Dizinin yapımcılığını Ay Yapım üstleniyor.

Etkinliğe dizinin başrol oyuncuları Songül Öden ve Öner Erkan'ın yanı sıra Umut Yeşildağ, Nilay Yeral ve İbrahim Selim katıldı. Etkinlik öncesi basın açıklaması yapan oyuncu Öner Erkan, çok iyi bir senaryo ve ekiple çalıştıklarını aktararak, diziyi ilk kez bu akşam izleyeceği için heyecanlı olduğunu söyledi.

Netflix'in yeni dizisi "Uysallar"ın özel gösterimi gerçekleşti


Songül Öden de dizide anne karakterini canlandırdığını ifade ederek, "Soyadımız her ne kadar uysallar olsa da pek uysal bir aile olduğunu söyleyemeyeceğim." diye konuştu.


Oyuncu İbrahim Selim ise Hakan Günday ve Onur Saylak ile ikinci kez çalıştığını belirterek, "Biz de filmi izlemedik, fragman çok heyecanlandırdı merakla bekliyoruz açıkçası." dedi.

Hakan Günday ve Onur Saylak imzalı "Uysallar" dizisinde başrol oyuncularının yanı sıra Umut Yeşildağ, Nilay Yeral, Bilyana Jovanovska, Serkan Altunorak, İbrahim Selim, Nezaket Erden rol alıyor.

Netflix'in yeni dizisi "Uysallar"ın özel gösterimi gerçekleşti - Resim : 2

UYSALLAR'IN KONUSU

Dizi, 2020 yılında çarpık kentsel dönüşümlü İstanbul'un keşfedilmemiş sokaklarında ve yükselmeye devam eden plaza, rezidanslarında geçen, üst orta sınıf mimar Oktay Uysal'ın ve onun geniş sayılabilecek ailesinin kim olduğunu sorgulama ve uyanış hikayesini anlatıyor. "Uysallar", 30 Mart'ta tüm dünya ile aynı anda Netflix'te yayınlanacak.

Netflix'in yeni dizisi "Uysallar"ın özel gösterimi gerçekleşti ile ilgili etiketler Netflix Songül Öden Haluk Bilginer Uğur Yücel uysallar Öner Erkan
GÜNÜN VİDEOSU

Fatih Portakal Kılıçdaroğlu'nu topa tuttu: Ya safım ya aptalım, benden pas!

Seçim öncesi Kemal Kılıçdaroğlu'nu öve öve bitiremeyen Portakal, seçimin ardından CHP'de demokrasi olmadığını belirterek, "Basiretsiz, korkak bir lider var. Benim gözümde Kemal Kılıçdaroğlu artık böyledir. Yazık ya, böyle mi yönetecektiniz insanları. Saf mıyım ben? Ya safım ya aptalım. Bu kadar yeter. Benden pas" dedi.