Netflix'in popüler dizisi Squid Game'de inanılmaz sahne! Herkes bu hatayı konuşuyor...

Son dönemde sosyal medyada da sıklıkla paylaşımları yapılan popüler Netflix dizisi Squid Game'de inanılmaz bir hata yapıldı. Dizide verilen bir telefon numarası gerçek bir kadına ait çıktı. O sahne sonrası dünyaya yayılan numarayı kullanan kadın herkesin onu aradığını belirterek 37 bin TL'lik tazminat teklifini reddetti.

Netflix'te son günlerde popülaritesi artan dizisinde inanılmaz bir hata yapıldı. 

Sosyal medyanın en çok konuşulanları arasında olan bu dizinin bir bölümünde gerçekten numarası verilen kadın, herkes tarafından aranmaya başladı.


"BİNLERCE KİŞİ BENİ ARAYARAK DİZİDEKİ GİBİ OYUN OYNAMAK İSTİYOR"

Kore'nin güneydoğusunda yaşayan ve adı açıklanmayan iş kadını, binlerce kişinin kendisini aradığını, dizideki gibi oyun oynamak istediklerini söylediğini aktardı. Kore gazetesi Money Today'e konuşan ve aramalar nedeniyle gündelik hayatına devam edemez hale geldiğini söyleyen kadın "Ben bu numarayı on yıldan uzun süredir kullanıyordum diyerek, "İlk başta ne olduğunu anlamadım ama sonra bir arkadaşım numaramın dizide yer aldığını söyledi. Ondan sonra 4 binden fazla numaradan çağrı aldım" dedi.

Netflix'in popüler dizisi Squid Game'de inanılmaz sahne! Herkes bu hatayı konuşuyor...

"NUMARANIN YER ALDIĞI SAHNELER DEĞİŞTİRİLEBİLİR"

Kore basınında yer alan haberlere göre kadın beş milyon wonluk (yaklaşık 37 bin TL) tazminat talebini reddetti. Netflix tazminat iddiaları hakkında bir açıklama yapmasa da izleyicilerden bu numarayı aramamalarını talep etti. Şirketten yapılan açıklamada "Prodüksiyon şirketiyle birlikte bu sorunu nasıl çözebileceğimizi inceliyoruz. Telefon numarasının yer aldığı sahneleri değiştirebiliriz" ifadeleri yer aldı.

10 GÜN İÇİNDE EN ÇOK İZLENEN LİSTESİNE GİRDİ

17 Eylül'de yayına giren dizi 10 gün içinde 90 ülkede en çok izlenen dizi haline geldi. BBC'den Waiyee Yip ve William Lee, dizinin konusu daha önce işlenmiş olsa da etkileyici görselleri, insanların kendilerinden bir şeyler bulabildiği karakterleri ve insan doğasına dair rahatsız edici çıkarımları nedeniyle dünya çapında ilgi gördüğünü söylüyor.

Netflix'in popüler dizisi Squid Game'de inanılmaz sahne! Herkes bu hatayı konuşuyor... - Resim : 2

 

Netflix'in popüler dizisi Squid Game'de inanılmaz sahne! Herkes bu hatayı konuşuyor... ile ilgili etiketler Netflix telefon squid game numara oyun

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dev posteri 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne asıldı! "Yine Reis, Yeniden Reis"

Cumhurbaşkanlığı seçiminin sonuçlanmasının ardından bir grup, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın posterini astı. O anları kameraya alan bir vatandaşın "Yine Reis, Yeniden Reis" sloganları attığı görüldü.