Nazlı Canyurt kimdir? Kaç yaşında? Evli mi?

Nazlı Canyurt kimdir? Kaç yaşında? Evli mi? Bein sports bünyesinde yaklaşık olarak 10 yıldır sunuculuk yapmakta olan Nazlı Canyurt Sergen Yalçın’a “x” dediği için gündem oldu. Nazlı Canyurt kimdir? Kaç yaşında? Evli mi?

Nazlı Canyurt kimdir? Kaç yaşında? Evli mi? Yayın esnasında Beşiktaş’ın Teknik Direktörü Sergen Yalçın’a “x” demesi ile birçok futbol tutkununun tepkisini çeken ve konuşulmaya başlayan sunucu Nazlı Canyurt’un hayatını araştırdık.

Nazlı Canyurt Kimdir?

Ünlü sunucu Nazlı Canyurt, 28 Ekim 1987 tarihinde İstanbul'da doğdu. İlk ve orta öğretimini Bahariye ilköğretim okulunda tamamlayan Canyurt liseyi, Bostancı Lisesi'nde bitirdi. Üniversite eğitimini Balıkesir Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Fakültesi'nde tamamlayan Canyurt'un çok sevdiği iş olarak habercilik ve televizyonculuğa girişi de üniversite son sınıfta oldu.

Nazlı Canyurt kimdir? Kaç yaşında? Evli mi?

Üniversitenin son senesinde NTV Spor'da staj yapan Nazlı Canyurt sonrasında altı ay Londra'da yabancı dil ve Sports Management eğitimi aldı. Aldığı eğitimlerin ardından Kanal Türk'te muhabir olarak çalışmaya başladı. Ardından da aynı medya grubunun haber kanalı olan Bugün Tv'de spor spikerliğine başladı. Spor bültenlerinin yanı sıra her hafta pazar günleri Tolga Becer ile birlikte Canlı Gol programını da hazırlayıp sundu. Nazlı Canyurt 1 Eylül 2011'de Bein Sports kanalında çalışmaya başladı.

2020 yılında Dr. Ali Duman ile evlenmiştir.

 

Nazlı Canyurt kimdir? Kaç yaşında? Evli mi? ile ilgili etiketler Nazlı Canyurt kimdir kaç yaşında kiminle evli eşi kim ne dedi