Murat Aslan kimdir? Lindsay Lohan ve Murat Aslan sevgili mi?

Murat Aslan magazin gündemin oturdu. Yazar Bülent Cankurt, bugün Günaydın'daki köşe yazısında Murat Aslan'ın, dünyaca ünlü oyuncu Lindsay Lohan ile flört ettiğini yazdı. Peki Murat Aslan kimdir? Lindsay Lohan ile sevgili mi? Detaylar haberimizde...

Murat Aslan kimdir? Murat Aslan ile Lindsay Lohan'in flört ettiği konuşulan konular arasında yer alıyor. Yazar Bülent Cankurt, bugün Günaydın'daki köşe yazısında Murat Aslan'ın, dünyaca ünlü oyuncu Lindsay Lohan ile flört ettiğini yazdı. Peki Murat Aslan kimdir? Lindsay Lohan ile sevgili mi? Merak edilen soruların cevapları detayları ile haberimizde...

Murat Aslan kimdir? Lindsay Lohan ve Murat Aslan sevgili mi?

Bülent Cankurt, bugün Günaydın'daki köşesinde Murat Aslan'ın, dünyaca ünlü yıldız Lindsay Lohan ile aşk yaşadığını yazdı.

İşte Bülent Cankurt'un o yazısı:

"Önceki hafta sözüne güvendiğim bir arkadaşım; sekiz yıllık eşi Beyza Uyanoğlu'ndan geçen yıl boşanan Murat Aslan'ın, dünyaca ünlü yıldız Lindsay Lohan ile flört ettiğini söyledi. Ne yalan söyleyeyim; inanamadım! Ancak hepimizi şok eden, sadece Türkiye'de değil dünya magazin gündeminde de yankı uyandıran Adriana Lima ile Metin Hara aşkı aklıma gelince, 'Acaba olabilir mi?' diye düşünmeden de edemedim!"

DÜNYA STARI BİR YENGE DAHA

Biraz araştırınca; dünya starı bir yengemiz daha olduğunu öğrendim. Hatta belge bile buldum: Lindsay Lohan'ın bir fanının açtığı Instagram hesabındaki fotoğraflar, Murat Aslan ile Lindsay Lohan aşkını tescilliyor.

MİKONOS'TA TANIŞMIŞLAR

Her yerde Türkiye'nin Suriyeli mültecilerle ilgili çalışmalarını öven, geçen yıl sık sık gelip Türkiye'deki kampları ziyaret eden Lindsay Lohan ile Murat Aslan'ın aşkı ne zaman başladı bilmiyorum ama fotoğraflardan çok mutlu oldukları belli.

Bu arada arkadaşım, çiftin Mikonos'ta tanıştığını söylemişti. Lindsay Lohan'ın yeni reality şovunun çekimleri için Mikonos'ta olduğunu, aynı zamanda da tatil yaptığını öğrendim. Bu fotoğraflar iki gün önce Mikonos'ta çekildiğine göre, bu iddia da muhtemelen doğru. Bakalım bu aşk ne zaman dünya basınına düşecek."

MURAT ASLAN KİMDİR?

Murat Aslan Uludağ'daki Kartanesi Otel'in sahibi. Aslan Nakliyat'ın da yönetim kurulunda. 2005'te Deniz Akkaya ile birlikteydi. Deniz Akkaya, Murat Aslan'ın kendisini dövdüğünü ve kulağını sağır ettiğini söyleyerek dava açmıştı. Murat Aslan 1 yıl hapis cezası almış bu da 9 bin TL para cezasına çevrilmişti.

Murat Aslan'ın Deniz Akkaya'dan önce 2001 yılında Demet Şener ile birliktelik yaşadığı da biliniyor.

Murat Aslan 2009'da sosyetik iş insanı, Lotus İnşaat'ın ortaklarından Beyza Uyanoğlu ile Beşiktaş’taki Four Seasons Otel’de evlendi.

Bu evlilikten bir çocukları oldu. 20017'de 8 yıllık evlilikten sonra boşandılar.

LİNDSAY DEE LOHAN

Amerikalı oyuncu, model ve pop şarkıcısı, söz yazarı. Kariyerine çocuk model olarak başlamıştır. 11 yaşında ilk Disney 1998 Parent Trap filmi oldu.

Lohan, 2003 ve 2005 yılları arasında filmlerinde başrollerde oynayarak ünlülüğünü artırdı. Çılgın Cuma, Kötü Kızlar ve Herbie: Fully Loaded sonradan dahil bağımsız filmin Robert Altman'la A Prairie Home Companion ve Emilio Estevez, Boddy Kariyerinde 2007 yılında iki gibi kesildi. 2008 yılında kariyerine devam etti, 2008 yapımı Ugly Betty adlı televizyon dizisinde oynamıştır. 2009 yılında Robert Rodriguez'in Machete filminde oynamıştır.


2003-2004: FREAKY FRİDAY VE MEAN GİRLS

Sonradan,ikinci ismi olan Dee'yi Morgan olarak değiştirmiştir. Pop Müziğin sevilen isimlerindendir.2003 yılına kadar sessizliğini koruyan Lohan,o sene Freaky Friday adlı filmde 160 milyon $ gibi iyi bir gişe başarısı yakaladı.O zamanlar "Aaron Carter" adlı ünlü müzisyeni birlikte olduğu Hilary Duff'ın elinden 2003 yılının sonlarına doğru almasının ardından,Lindsay ve Hilary arasında bitmez bir savaş başladı.Lindsay, Aaron ve Hilary üçlüsü o senenin en çok konuşulan isimleri oldular. 2004 yılında babasının hapise girmesiyle hayatına yeni bir sayfa açan Lindsay, "That's 70's Show"'un karizmatik sunucusu Wilmer Valderrama ile anıldı.2004'te başarısını Mean Girls ve Confessions of a Teenage Drama Queen ile sürdürdü.

Lindsay'in en son 2005 yılında oynadığı Disney filmi Herbie: Fully Loaded dır.Aynı sene anne ve babasının boşanmasının ardından zor bir dönemden geçirerek blumia hastalığına yakalandı ve 10 kilo verdi,plastik bebek üreticisi olan Mattel'dan oyuncak bebeği piyasaya sürüldü. Vanity Fair dergisine verdiği röportajda sonradan inkar etse de kısa bir dönem uyuşturucu kullandığını söyleyerek ilgi odağı oldu.2005 yılından itibaren onu ünlü yapan Disney filmlerinde oynamayacağını belirterek başta Speak olmak üzere 2 albüm çıkardı.

Albüm yapma fikri, Tommy Mottola'dan çıktı. Mottola, Lindsay'in Freaky Friday de şarkı söyleyip gitar çaldığı sahnelerden çok etkilendiğini söyleyerek ona teklifi kabul ettirdi.Speak albümü Billboard 200 listesine 4. numaradan girdi. İlk single "Rumors",MTV Video Music Awards'da "En İyi Pop Single" ödülünü kazandı.2005 yılının sonlarında 2. albümü A Little More Personal (RAW) listelere 20. numaradan girdi. İlk single ise Linday'in babasına adadığı Dauther To Father oldu.Klipte Lindsay'in 1994 doğumlu kardeşi Aliana da rol aldı. Lindsay bu konuyla ilgili son olarak yeni albümün 2007 yazında geleceğini duyurdu.

Murat Aslan kimdir? Lindsay Lohan ve Murat Aslan sevgili mi? ile ilgili etiketler murat aslan kimdir Lindsay Lohan sevgili mi