Muharrem Usta: Emniyet tedbir almadı!

Trabzonspor Başkanı Usta, tatil edilen Fenerbahçe maçıyla ilgili açıklamasında statta gerekli önlem alınmadığını ileri sürdü.

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, tatil edilen Fenerbahçe maçı sonrası açıklamalarda bulundu.

Usta özetle şu ifadeleri kullandı:

Futbolla ilgili konuşacak bir şey yok. Burada hep birlikte görmüş olduk ki, gerçekten çok üzgünüz. Hiçbir neden, hadise sonuçta şiddete dönüşecek noktaya varmasını meşru kılmaz. Bunu tasvip etmemiz mümkün değil.

İnsani boyutta ortaya çıkan tabloda bizim sporla ilgili oyun içerisinde doğru yanlış söyleyeceğimiz bir şey yok. Bugün gelinen nokta açısından üzgün olduğumu ifade etmek istiyorum. Bugün hem hakemin darp olayıyla ilgili üzgünüm. Kendisine geçmiş olsun diledim.

Hem de Onur gibi bir oyuncumuzun karşılaştığı durumla ilgili üzüntü yaşıyorum. Bu kulüp buralara çok büyük emeklerle geldi. Kamera görüntülerinde ciddi bir tedbir alınmadığını gördüm. Maçın bitirilebilmesi adına emniyet görevlilerine defalarca uyarı yapıldı, tedbir alınmadı.

Muharrem Usta: Emniyet tedbir almadı! ile ilgili etiketler Haber
GÜNÜN VİDEOSU

İETT otobüsünde yangın çıktı: Yanan otobüsü elinde yangın tüpü varken üfleyerek söndürmeye çalıştı

İstanbul Kağıthane'de İETT'ye bağlı halk otobüsünün motor kısmında yangın çıktı. Aracın şoförü yangını üfleyerek söndürmeye çalışınca ortaya ilginç bir manzara çıktı. İşte o anlar...