Muharrem İnce'ye Twitter'da yapılan 'tacizli' tehdidin ardından Memleket Partili Özgür Türker saldırıya uğradı!

Memleket Partisi Mersin İl Başkanı ve Milletvekili Aday Adayı Özgür Türker darp edildi. Türker'in yolunu kesen saldırganın "Oyumuzu bölemezsiniz" diyerek Özgür Türker'i darp ettiği iddia edildi.

Memleket Partisi Mersin İl Başkanı Özgür Türker'e saldırı gerçekleşti. Mehmet Türker'in yolunu kesen saldırganın "Oyumuzu bölemezsiniz" diyerek Özgür Türker'i darp ettiği iddia edildi.

Muharrem İnce'ye Twitter'da yapılan 'tacizli' tehdidin ardından Memleket Partili Özgür Türker saldırıya uğradı!

Memleket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Dudu sosyal medya hesabından yaşananlara, "Memleket Partimiz Mersin İl Başkanı Sn. Özgür Türker'e yapılan alçakça saldırıyı esefle kınıyorum. Failin bir an önce yakalanması ve adalet önünde hesap vermesi için kolluk kuvvetlerini göreve çağırıyorum. Ne yaparlarsa yapsınlar bizi yıldıramayacaklar." sözleriyle tepki gösterdi.

 

Muharrem İnce'ye Twitter'da yapılan 'tacizli' tehdidin ardından Memleket Partili Özgür Türker saldırıya uğradı! ile ilgili etiketler Darp
GÜNÜN VİDEOSU

Gazeteci Özlem Gürses: CHP Genel Merkezi'nde çok kişi ağladı

Muhalif gazeteci Özlem Gürses, Kılıçdaroğlu'nun bir kez daha mağlup olmasından sonra CHP Genel Merkezi'nde birçok insanın ağladığını söyledi.