Muharrem İnce Nevşin Mengü'yü arayıp çıkıştı! Şahan Gökbakar devreye girdi...

Nevşin Mengü ve Muharrem İnce arasında yaşanan 'troller' tartışmasına Şahan Gökbakar da katıldı. Nevşin Mengü'nün yayında İnce ile yaptığı konuşmayı anlatmasının ardından Şahan Gökbakar, İnce'yi takipten çıktı. Muharrem İnce bu sefer Şahan Gökbakar'ı aradı...

Gazeteci Nevşin Mengü, Cuma akşamı katıldığı, Fox Tv'de yayınlanan Orta Sayfa programında Muharrem İnce'yi trollerin şişirdiğini iddia etti.

Bu sözleri nedeniyle Cumartes günü Muharrem İnce'nin kendisini arayıp "Acayip şekilde" konuştuğunu belirten Nevşin Mengü, bunu kendi Youtube kanalındaki canlı yayında anlattı. Bunun üzerine Şahan Gökbakar, Muharrem İnce'yi hedef aldı. Ardından muharrem İnce, Şahan Gökbakar'ı aradı. İşte olayın detayları...

İNCE, NEVŞİN MENGÜ'YÜ ARADI

Gazeteci Nevşin Mengü, Fox TV'de yayınlanan Orta Sayfa isimli programda, iktidar destekli sosyal medya trollerinin Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce'yi ön plana çıkarmaya çalıştığını iddia etti. İddialar üzerine Muharrem İnce sinirlenerek Mengü'yü aradı. Gazeteci Nevşin Mengü, o telefon görüşmesinin ayrıntılarını şu sözlerle anlattı:

"Muharrem İnce Cumartesi sabahı saat 10.30 gibi aradı; 'Sen, elinde veri yok, neye göre konuşuyorsun' dedi. Ben de; 'Var elimde, elimizde veri' dedim. İnce; 'Yok ya, nereden olacak senin elinde veri!' dedi çıkıştı. Sonra, bana hem AK Partililer, hem de CHP'liler oy veriyor dedi.

NEVŞİN MENGÜ, İNCE'NİN TAKLİDİNİ YAPTI

Sinirlendi. Muharrem Bey, biraz da ağır konuştu. Tamam Muharrem Bey dedim telefonu kapattım. Allah'ım, Ya Rabbim. iyice şeyin de şeyi çıktı. Siyasetçiler artık böyle arıyor, Sana ne falan böyle. Kafa tutuyor böyle. Elimde veri var diyorum, yok ya diyor. Acayip hal yani."

ŞAHAN GÖKBAKAR TAKİBİ BIRAKTI

Nevşin Mengü'nün o videosunu alıntılayan Şahan Gökbakar Twitter hesabı üzerinden bir paylaşım yaparak, "Birgün baktım Muharrem İnce beni takip ediyormuş. Bazı hallerini doğru ve samimi bulurdum. Dedim bende geri takip edeyim. Sonra, CB adaylığı muhabbeti başlayınca bir haller oldu. Gazeteci Nevşin Mengü'yü arayıp bıdıbıdı yapmalar falan. Noluyoruz ya. Hani farklıydınız? Bırakıyorum takibi." dedi.

YANLIŞ ANLAŞILMA OLMUŞ

Kısa bir süre sonra bir paylaşım daha yapan Şahan Gökbakar, "Muharrem beyle tatlı bir sohbet ettik. Onu destekleyen gençlerin gösterdiği sevgi ve emek karşısında duygusal bir tepki vermiş olabilir. Özünde Nevşin'le bir yanlış anlaşılma olmuş büyük ihtimal. Araması ve samimiyetle anlatması güzel hareket... Geri takip..." dedi.

Muharrem İnce Nevşin Mengü'yü arayıp çıkıştı! Şahan Gökbakar devreye girdi... ile ilgili etiketler Nevşin Mengü Muharrem İnce Şahan Gökbakar