Muharrem İnce: Halk TV, TELE 1, KRT her ay CHP ve İYİ Parti’den düzenli maaş alıyor

Denizli'de partililerle bir araya gelen Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, CHP ve İYİ Parti'yi eleştirdi. Halk TV, Tele 1, KRT, CHP’den ve İYİ Parti’den her ay düzenli maaş aldığını söyleyen İnce, haber yaptıkları zaman 'maaşı keseriz' diye tehdit ettiklerini öne sürdü.

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, son 1 yılda 4. kez Denizli’ye geldi. İlk başta Kale ilçesinde partililerle bir araya gelen Muharrem İnce, ardından da kent merkezinde hareket etti.

Burada bir otelde açıklamalarda bulunan Muharrem İnce, 6’lı İttifakı hedef aldı. İnce, "Şunu söyleyeyim 6’sından biri çıkıp da ben bu Erdoğan’ı yenerim düşün peşime diyemiyor” diye konuştu.

“CHP’DEN VE İYİ PARTİ’DEN HER AY DÜZENLİ MAAŞ ALIYORLAR”

CHP’ye yüklenen Muharrem İnce, “Halk TV, Tele 1, KRT, CHP’den ve İYİ Parti’den her ay düzenli maaş alıyor. Miktarlarını bile söylerim. Son zamları bilmiyorum ama. Bir de haber yaptıkları zaman 'maaşı keseriz' diye tehdit ediyorlar, sonra bu ülkeye demokrasi getireceğiz diyorlar" dedi.

“SİYASET YUMRUKLA DEĞİL, DİL VE BEYİNLE YAPILIR”

Gazeteci Latif Şimşek'e saldıran Cemal Enginyurt'u da eleştiren İnce, "Cemal Enginyurt’a gelince, kendini ringde zannediyor. Meclisi de ring zannediyor, stüdyoyu da ringe zannediyor, her yeri ring zannediyor. Ona da yumruklarını değil, dilini kullanmasını öneriyorum. Siyaset yumrukla değil, dil ve beyinle yapılır” diye konuştu.

İHA

Muharrem İnce: Halk TV, TELE 1, KRT her ay CHP ve İYİ Parti’den düzenli maaş alıyor ile ilgili etiketler Muharrem İnce Denizli Halk TV CHP İYİ Parti Memleket Partisi krt tv tele1 düzenli maaş

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Kahramanmaraş'ta ağır hasar raporu verilen binalar patlayıcı ile yıkıldı

Kahramanmaraş'ta 6 Şubat depremleri sonrası ağır hasar raporu verilen binalar patlayıcı ile yıkıldı.