Muhammed Salah gol atmayı o Fenerbahçeli'den öğrendi

Liverpool'u Roma karşısında farka uçuran Muhammed Salah, İspanya'da gündemden düşmüyor. 2009-2012 arısında 3 sezon Getafe kadrosunda bulunan futbolcu için Sport gazetesi "Gizemli 3 yıl geçirdi" yazdı. Getafe ise buna "Gizemli bir durum yok. Muhammed Salah bu 3 yılda Soldado'dan ve Pedro Leon'dan gol atmayı öğrendi." cevabını verdi.


Şampiyonlar Ligi'nde finale bir adım daha yaklaşan Liverpool'un bu sezonki gözde yıldızı Muhammed Salah için eski kulübü Getafe'nin Twitter hesabından ilginç bir yorum yapıldı. Fenerbahçe'nin forveti Roberto Soldado da konuya dahil edildi.

Şampiyonlar Ligi yarı final turu ilk maçında Liverpool, İtalyan ekibi Roma'yı 5-2'lik skorla geçerken final için büyük avantaj elde etti. İngiliz ekibinde Muhammed Salah attığı iki gol ve yaptığı bir asistle maçın yıldızı oldu.

Muhammed Salah gol atmayı o Fenerbahçeli'den öğrendi

"GOL ATMAYI SOLDADO'DAN ÖĞRENDİ"

Salah için İspanyol Sport Gazetesi Twitter heabından "Salah 2009-2012 yılında gizemli 3 yıl geçirdi" yazarken, Getafe Kulübü kısa süre içerisinde cevap verdi ve "Ortada gizemli bir durum yok Sport. Muhammed Salah bu 3 yılda Soldado'dan ve Pedro Leon'dan gol atmayı öğrendi." yazdı.

Muhammed Salah gol atmayı o Fenerbahçeli'den öğrendi ile ilgili etiketler Muhammed Salah Liverpool soldado getafe