Muğla’da 16 yıldırım yangını çıktı! 15'i söndürüldü Marmaris'teki sürüyor

Muğla bugün yıldırımlar sonucu 16 ayrı noktada orman yangını çıktı. Yangınların 15'i söndürüldü. Marmaris'teki yangını söndürme çalışmaları devam ediyor.

Muğla’nın 6 ilçesinde sağanak yağış sonrası çıkan yıldırım kaynaklı orman yangınları ekiplerin müdahalesi ile kontrol altına alındı.

Menteşe, Ula, Yatağan, Milas, Köyceğiz ve Seydikemer ilçelerinde 15 ayrı noktada yangın çıktı. Yangınlara havadan ve karadan müdahale edildi. Orman ekiplerinin müdahalesi sonrası çıkan orman yangınları büyümeden kontrol altına alındı.

Muğla’da 16 yıldırım yangını çıktı! 15'i söndürüldü Marmaris'teki sürüyor

MARMARİS'TEKİ YANGIN DEVAM EDİYOR

Bugün Marmaris ilçe merkezinde etkili olan gök gürültülü sağanak yağış ile birlikte Beldibi Mahallesi’nde de ormanlık alana yıldırım düşmesi sonucu yangın çıktı. Yangın ihbarı üzerine bölgeye Muğla Orman Bölge Müdürlüğü yangın söndürme ekipleri sevk edildi. Ekiplerin yangını söndürme çalışmaları devam ediyor.

 

Muğla’da 16 yıldırım yangını çıktı! 15'i söndürüldü Marmaris'teki sürüyor ile ilgili etiketler Muğla Orman Yangını Yıldırım Marmaris

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

İETT otobüsünde yangın çıktı: Yanan otobüsü elinde yangın tüpü varken üfleyerek söndürmeye çalıştı

İstanbul Kağıthane'de İETT'ye bağlı halk otobüsünün motor kısmında yangın çıktı. Aracın şoförü yangını üfleyerek söndürmeye çalışınca ortaya ilginç bir manzara çıktı. İşte o anlar...