MSB duyurdu: 2 PKK'lı terörist daha teslim oldu!

Son dakika haberine göre, Milli Savunma Bakanlığı (MSB) Irak’ın kuzeyindeki barınma kampından kaçan 2 PKK’lı teröristin, Habur’daki Hudut Karakoluna teslim olduğunu duyurdu.

Bölücü terör örgütü PKK'da çözülme devam ediyor. Bakanlıktan yapılan açıklamaya göre, terör örgütü PKK üyesi 2 terörist daha teslim oldu. PKK'lı teröristlerin Habur'da bulunan Hudut Karakoluna teslim oldukları bildirildi. 

Türk Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK) bölücü terör örgütüne yönelik operasyonları devam ediyor. Operasyonlarda inlerine girilen bölücü terör örgütünde çözülmeler de devam ediyor. PKK'dan kaçışlar sürerken bir haber daha geldi....

2 TERÖRİST HABUR'DAKİ HUDUT KARAKOLUNA TESLİM OLDU

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) sosyal medyadan yaptığı açıklamayla Irak’ın kuzeyindeki barınma kampından kaçan 2 PKK’lı teröristin, Habur’daki Hudut Karakoluna teslim olduğunu duyurdu.

MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞINDAN AÇIKLAMA

MSB'den yapılan açıklamada şunlara yer verildi:

"Pençe serisi operasyonları ile inlerine girdiğimiz terör örgütü PKK’dan kaçışlar devam ediyor. Irak’ın kuzeyindeki barınma kampından kaçan 2 PKK’lı terörist, Habur’daki Hudut Karakolumuza teslim oldu. Teröristler için tek çıkış yolu, Türk adaletine teslim olmaktır!"

MSB duyurdu: 2 PKK'lı terörist daha teslim oldu! ile ilgili etiketler Milli Savunma Bakanlığı terör terörist PKK
GÜNÜN VİDEOSU

Starbucks protestocusu önce kahve içenlere küfür etti sonra polise tokat attı

Niğde’de İsrail'i protesto amacıyla Starbucks'ta oturanları protesto etmek isteyen bir şahıs, müşterilere küfür ve hakaret edince tartışma çıktı. Olay yerine gelen polise de saldıran şahıs gözaltına alındı.