Minik sağlık bakanı bakın kim çıktı!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda bir ilkokul öğrencisini makam koltuğuna getirdi. Bakan Koca, sosyal medyadan yapılan "23 Nisan'da koltuğuna torununu oturttu" eleştirilerine yine Twitter'dan yanıt verdi.

Çocuk Bayramı'nda sağlık bakanı olan ve Twitter'dan 23 Nisan basın açıklaması yayınlayan çocuk, geçen yıl Koronavirüs Bilim Kurulu videosunda Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'yı canlandıran ve "Bana yaklaşma" esprisi yapan Mustafa Erkam çıktı.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Twitter'dan saat 16.15'te açıklama yapacağını duyurmuş, hesaptan yayınlanan videoda bir ilkokul çocuğu Sağlık Bakanı'nın makam koltuğundan 23 Nisan konuşması yapmıştı.

 

Ahaber'in, minik çocuğun Sağlık bakanı Koca'nın torunu olduğu haberi üzerine sosyal medyada bakana eleştiri yağmıştı. Fahrettin Koca, Twitter'dan yöneltilen "Geçen seneki “Yaklaşma Bana” olayının kahramanı çocuk değil mi bu?" sorusuna, minik bakanın torunu olmadığı yanıtını verirken, şu açıklamayı yaptı: "Evet o evladımız. Mustafa Erkam Ordulu. Fatsa TOKİ İlkokulu’nda okuyor. Torunum değil ama bazen benim yerime açıklama yapıyor."

 

Minik sağlık bakanı bakın kim çıktı! ile ilgili etiketler Sağlık Bakanı 23 Nisan Fahrettin Koca
GÜNÜN VİDEOSU

Azerbaycanlı TV spikerinin Kılıçdaroğlu yorumu gündem oldu: Bay Bay Kemal, vay vay Kemal oldu!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın karşısında bir düzine yenilgi alan Kılıçdaroğlu'nun durumuna Azerbaycanlı TV spikerinin yorumu gündem oldu. Azerbaycanlı TV spikeri, "Önce Bay Kemal, sonra Bay Bay Kemal, nihayetinde ise vay vay Kemal" dedi.