Mina Ceran'dan sonra Hakan Baş da sessizliğini bozdu! Bensu Soral ise sessizliğini koruyor...

2018 yılında nikah masasına oturan oyuncu Bensu Soral ve iş insanı Hakan Baş çifti, son günlerde evliliklerindeki krizle gündemden düşmüyor. İhanet iddiasıyla çok konuşulan ve en son uzun bir aranın ardından bir düğünde birlikte görüntülenen ikiliden Hakan Baş, haklarında çıkan dedikoduların ardından 'Söylemezsem Olmaz' programına konuşarak sessizliğini bozdu. Bir önceki gün de adının yasak aşk iddiasına karıştırı sosyal medya fenomeni Mina Ceran çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu...

Evlilikleriyle örnek çift olarak gösterilen 30 yaşındaki güzel oyuncu Bensu Soral ile kendisinden sekiz yaş büyük olan iş insanı eşi Hakan Baş arasında çocuk krizi patlak verdiği ve evlerini ayırdığı iddiası ortaya atılmıştı. Hakan Baş'ın sosyal medya fenomeni Mina Ceran ile eğlenirken görüntülenmesinin ardından 3 yıllık evli çiftin ayrılacakları yönünde haberler çıkmıştı.

 

HAKLARINDA ÇIKAN İDDİALARI BU SÖZLERLE YALANLAMIŞLARDI

Ünlü çift Instagram hesaplarından ortak bir açıklamada bulunarak evlilikleriyle ilgili çıkan haberleri yayınlamışlardı. İki ismin de sosyal medyada yayınladıkları açıklamada, ''Bazı mecralarda yer alan haberlerin içeriği gerçek dışıdır. Haberde adı geçen kişi her ikimizin de uzun zamandır tanıdığı ve hep birlikte vakit geçirdiğimiz bir arkadaşımızdır. Kalabalık bir ortamda, birbirimizden haberdar olduğumuz birçok ortak arkadaşımızın da yanımızda olduğu bir buluşmanın basında yer alma şekli bizi üzdü. Şu dönemde evliliğimizle ilgili hassas bir süreç içerisindeyiz. Biraz zamana ve sizlerin de hassasiyetine ihtiyacımız var'' ifadeleri yer almıştı.

Hakan Baş - Bensu Soral


''BİR AYDIR ÇALKANTILI BİR DÖNEM GEÇİRDİĞİMİZ DOĞRU''


Mina Ceran'ın açıklamalarının ardından, Bensu Soral ile yaptığı evlilikle gündemde olan Hakan Baş da sessizliğini bozdu. Hakan Baş, 'Söylemezsem Olmaz'a konuştu.


İş insanı, "Bensu ile uyuşamadığımızı düşündüğümüz bazı konulardan dolayı yaklaşık 1 aydır çalkantılı bir dönem geçirdiğimiz doğru... Bir yandan da toparlamak için karşılıklı çaba sarf ediyoruz. Dışarıdan gelen doğru/yanlış yorumlar süreci daha da zora sokuyor. Senden ve sizden de hassasiyet rica ediyoruz." ifadelerini kullandı.

 HAKAN BAŞ - MİNA CERAN

 

MİNA CERAN'DAN İDDİALARA YANIT

Sosyal medya fenomeni Mina Ceran, önceki gün konu ile ilgili Instagram hesabından şu açıklamayı yaptı;

"Son günlerde gündemi meşgul eden tamamen asılsız haberlerin karşısında sessizliğimi koruma sebebim; ilgili haberlerde bahsi geçen diğer şahıslara ve kendime olan saygımdandır. Bu konuyla ilgili gerekli açıklamayı diğer şahıslar zaten yaptılar... Ancak özellikle dün ve bugün çıkan bazı haberler konuyu çok farklı boyutlara taşımış olup, şahsım tarafından müdahaleyi gerektirecek konuma getirmiştir. Ayakları üzerinde duran genç bir kadın olarak, kendi emeğimle yerleştirdiğim ve kardeşimle beraber yaşadığım evim için yapılan yakıştırmaları üzülerek takip ettim. Genç bir kadının kendi parasını kazanıp, kendi evine kimseden destek görmeden yerleşmesini kabul etmek bu kadar mı zor?"

 

 

Mina Ceran'dan sonra Hakan Baş da sessizliğini bozdu! Bensu Soral ise sessizliğini koruyor... ile ilgili etiketler Hakan Baş Bensu Soral Sosyal Medya Mina Ceran
GÜNÜN VİDEOSU

Pendik Belediyesi'nde CHP'li meclis üyesinden İmamoğlu önergesi! Ahmet Cin'den manidar cevap!

Pendik Belediye Meclisi’nde CHP meclis üyesi, İmamoğlu‘nun Pendik Belediye Meclisine resminin asılması ile ilgili önerge verdi. Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, "Siz ne zaman Cumhurbaşkanımızın resmini asarsanız ben de o zaman İmamoğlunun resmini asacağım!" diyerek teklifi reddetti.