Milli Savunma Bakanı Akar, Neçirvan Barzani ile görüştü!

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Münih Güvenlik Konferansı dolayısıyla geldiği Almanya’da Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) Başkanı Neçirvan Barzani ile görüştü.

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Münih Güvenlik Konferansı dolayısıyla geldiği Almanya’da ikili görüşmelerine devam ediyor.

TERÖRLE MÜCADELEDE İŞ BİRLİĞİNİN ÖNDEMİNE VURGU YAPILDI

Konferans kapsamında Savunma Politikaları ve İnovasyon Forumu'nda konuşma gerçekleştiren Bakan Akar, daha sonra Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) Başkanı Barzani ile bir araya geldi.

'TÜRKİYE TERÖRÜ BİTİMEKTE KARARLI'

Türkiye ile IKBY arasındaki ikili ilişkiler ile bölgede huzur, barış ve istikrarın sağlanmasına yönelik konuların ele alındığı görüşmede Bakan Akar, terörle mücadelede iş birliğinin önemine vurgu yaparak, Türkiye’nin terörü bitirmekteki kararlılığını dile getirdi.

Milli Savunma Bakanı Akar, Neçirvan Barzani ile görüştü! ile ilgili etiketler Barzani hulusi Akar milli savunma bakanı IKBY
GÜNÜN VİDEOSU

Sahibinden kaçan kurbanlık hayvan çatıya çıktı! Çıktığı damdan düşen hayvan kameraya böyle yansıdı

Konya'nın Kadınhanı ilçesinde kurban kesimi için hazırlanan büyükbaş hayvan, sahibinin elinden kaçarak çatıya çıktı. Çıktığı damdan düşen hayvanın güçlükle yakalandığı anlar cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.