Milli maçta Acun'a Fenerbahçe atkısı uyarısı...

Eskişehir’in ev sahipliği yaptığı Türkiye-Hırvatistan maçını tribünden izleyen ve Fenerbahçe atkısı takan Acun Ilıcalı, taraftarların uyarısı üzerine atkıyı hemen çıkardı.

Türkiye'nin ve dünyanın imrenerek seyrettiği Eskişehirspor taraftarları, Türkiye-Hırvatistan maçına damga vurdu. Taraftarların muhteşem desteği sayesinde Hırvatistan karşısında 1-0'lık galibiyete ayrılan A millilerin, solukları kesen mücadelesini 35 bin kişi izledi.

Eskişehir Yenigün Gazetesi’nin haberine göre tarihi zaferi izleyenler arasında yer alan Acun Ilıcalı ise, maçın sonunda Fenerbahçe atkısı takınca, bir grup Eskişehirspor taraftarının tepkisine neden oldu.

‘Milli maçta bu atkıyı takmak yakıştı mı?' diyerek uyarılan Acun Ilıcalı, anında atkıyı çıkartarak tepkilerin artmasını önledi. Acun Ilıcalı'nın o anları ise, Eskişehirspor kulübü çalışanlarından Şaban Yaşa'nın, telefonuna yakalandı.

Milli maçta Acun'a Fenerbahçe atkısı uyarısı... ile ilgili etiketler Acun Ilıcalı Eskişehir milli maç atkı tepki
GÜNÜN VİDEOSU

İETT otobüsünde yangın çıktı: Yanan otobüsü elinde yangın tüpü varken üfleyerek söndürmeye çalıştı

İstanbul Kağıthane'de İETT'ye bağlı halk otobüsünün motor kısmında yangın çıktı. Aracın şoförü yangını üfleyerek söndürmeye çalışınca ortaya ilginç bir manzara çıktı. İşte o anlar...