Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin'den uygunsuz kıyafet gerginliğine ilişkin açıklama: Yaşanmasını istemediğimiz bir olaydı, gerekli incelemeleri yapıyoruz

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin yıllık değerlendirme toplantısında açıklamalarda bulundu. Bakan Tekin, Kocaeli'nde mezuniyet töreninde yaşanan uygunsuz kıyafet gerginliğiyle ilgili "Yaşanmasını arzu etmediğimiz bir olaydı, inceleniyor. Gerekli incelemeleri yapıyoruz" ifadelerini kullandı.

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin yıllık değerlendirme toplantısında açıklamalarda bulundu.

Bakan Tekin mezuniyet töreninde uygunsuz kıyafet gerginliğiyle ilgili "Yaşanmasını arzu etmediğimiz bir olaydı, inceleniyor. Gerekli incelemeleri yapıyoruz" ifadelerini kullandı.

"DEVAMSIZLIĞA AFFI DÜŞÜNMÜYORUZ"

Eğitimde sınıf tekrarı uygulamasına da değinenen Bakan Tekin "9.sınıflarda kayıt sıkıntısı yaşanmayacak. Devamsızlığa affı düşünmüyoruz." dedi.

 

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin'den uygunsuz kıyafet gerginliğine ilişkin açıklama: Yaşanmasını istemediğimiz bir olaydı, gerekli incelemeleri yapıyoruz ile ilgili etiketler Yusuf Tekin
GÜNÜN VİDEOSU

MSB duyurdu! Irak ve Suriye'de PKK'ya ağır darbe: 10 terörist öldürüldü

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) Irak’ın kuzeyindeki Gara ve Pençe Kilit bölgelerinde tespit edilen 5 PKK’lı terörist ile Suriye’nin kuzeyindeki Fırat Kalkanı ve Barış Pınarı bölgelerinde belirlenen 10 PKK/YPG’li teröristi etkisiz hale getirildiğini duyurdu.