Milli boksör Kerem Özmen Avrupa şampiyonu oldu

Hırvatistan'ın Porec kentinde düzenlenen 22 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası'nda Ermeni rakibini mağlup eden milli boksör Kerem Özmen Avrupa Şampiyonu olarak altın madalya kazandı. Şampiyonada Türkiye, 22 Yaş Altı Avrupa Boks Şampiyonası'nda 4'ü altın olmak üzere toplam 10 madalya kazandı.

Milli boksör Kerem Özmen, Hırvatistan'ın Porec kentinde düzenlenen 22 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası'nda altın madalya kazandı.

Türkiye Boks Federasyonundan yapılan açıklamaya göre Kerem Özmen, 63.5 kilo finalinde Ermeni rakibi Artur Shakhpazyan'ı mağlup ederek Avrupa şampiyonu oldu.

Milli boksör Kerem Özmen Avrupa şampiyonu oldu

TÜRKİYE'YE 4 ALTIN, 1 GÜMÜŞ, 5 BRONZ MADALYA

Türkiye, böylece şampiyonayı 4 altın, 1 gümüş ve 5 bronz olmak üzere 10 madalyayla tamamladı. Erkeklerde Kerem Özmen'in yanı sıra Samet Gümüş altın, Nurullah Oyan, Mehmethan Çınar, Tahir Taha Akkoyun ve Emir Büyükdağ bronz madalya elde etti. Kadınlarda ise Erivan Barut ve Hatice Akbaş altın, Gizem Özer gümüş, Gizem En ise bronz madalya aldı.

Milli boksör Kerem Özmen Avrupa şampiyonu oldu ile ilgili etiketler Kerem Özmen altın madalya 22 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası avrupa şampiyonu milli boksör
GÜNÜN VİDEOSU

Bakan Varank, yürümeye zorluk çeken 70 yaşındaki seçmeni Togg ile oy kullanacağı okula götürdü

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Bursa'da oyunu kullandı. Bakan Varank, Bursa'da oy kullanırken yürüme güçlüğü çeken Hatice Sevinç'i Togg ile evinden alarak oy kullanacağı okula götürdü. İşte detaylar...