Taylan Antalyalı'nın milli gururu

A Milli Takım'ın 2022 FIFA Dünya Kupası Elemeleri'nde Hollanda, Norveç ve Letonya ile oynayacağı karşılaşmaların aday kadrosu belli oldu. Teknik direktör Şenol Güneş, Taylan Antalyalı ve Halil Akbunar'ı ilk kez milli takıma çağırdı.

Galatasaray'ın başarılı orta saha oyuncusu Taylan Antalyalı, A Milli Takım heyecanı yaşanıyor. Hollanda, Norveç ve Letonya ile oynanacak maçların aday kadrosuna davet edilen 26 yaşındaki Taylan, sevincini "A Milli Takım seviyesinde ülkemi temsil etme fırsatı elde edeceğim için çok heyecanlı, mutlu ve gururluyum. Bugüne kadar yanımda olan ve bu fırsatı tekrar yakalamamda emeği geçen herkese çok teşekkürler. Şimdi hedefimiz 2022 Dünya Kupası elemelerine iyi bir başlangıç yapmak" sözleriyle dile getirdi.

Taylan Antalyalı'nın milli gururu

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş tarafından milli takıma davet edilen isimler şöyle:

KALECİLER: Mert Günok, Uğurcan Çakır, Altay Bayındır, Gökhan Akkan

SAVUNMA: Zeki Çelik, Nazım Sangare, Merih Demiral, Ozan Kabak, Mert Müldür, Çağlar Söyüncü, Kaan Ayhan, Umut Meraş, Caner Erkin

ORTA SAHA: Okay Yokuşlu, Taylan Antalyalı, Dorukhan Toköz, Ozan Tufan, Orkun Kökçü, İrfan Can Kahveci, Emre Kılınç, Yusuf Yazıcı, Halil Akbunar, Hakan Çalhanoğlu, Deniz Türüç

FORVET: Burak Yılmaz, Enes Ünal, Kenan Karaman, Cenk Tosun.


A Milli Takım, 2022 FIFA Dünya Kupası Grup Elemeleri'nde 24 Mart Çarşamba günü saat 20.00'de İstanbul'da Hollanda ile karşılaşacak, 27 Mart Cumartesi günü saat 20.00'de ise İspanya'da Norveç'e karşı mücadele verecek. Milliler, 30 Mart Salı günü saat 21.45'te ise İstanbul'da Letonya ile oynayacak.

Taylan Antalyalı'nın milli gururu ile ilgili etiketler Şenol Güneş A Milli Takım Taylan Antalyalı