MHP'li Yönter, Bahçeli'nin o ifadesine açıklık getirdi...

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin geçtiğimiz gün grup toplantısında kullandığı "Teröre yardım ve yataklık yapan bölücü kebapçıların işsizlikte payı vardır" sözlerine MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, paylaştığı fotoğrafla açıklık getirdi. Yönter'in paylaştığı fotoğrafta Sırrı Sakık, Ertuğrul Kürkçü ve Aysel Tuğluk'un kebap yediği görüldü.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin geçtiğimiz gün düzenlenen grup toplantısındaki sözleri siyaset gündeminde tartışma yarattı.

Bahçeli, "Teröre yardım ve yataklık yapan bölücü kebapçıların işsizlikte payı vardır" ifadeleriyle kafaları karıştırdı. MHP liderinin bu sözlerle kimi kast ettiği merak edilirken MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, paylaştığı fotoğrafla kafa karışıklığını giderdi.

YEMEK YERKEN FOTOĞRAFLARINI PAYLAŞTI

Yönter, HDP'nin yönetici ekibi ve PKK elebaşı Cemil Bayık'ın kebap yediği anların fotoğrafını paylaştı. Fotoğrafta, bir yer sofrası etrafında toplanan HDP Eski Eş Başkanı Ertuğrul Kürkçü, HDP Milletvekilleri Sırrı Sakık, Aysel Tuğluk ve Prof. Dr. Büşra Ersanlı'nın kebap yediği görülüyor.

MHP'li Yönter, Bahçeli'nin o ifadesine açıklık getirdi...

MHP'li Yönter, Bahçeli'nin o ifadesine açıklık getirdi... - Resim : 2

MHP'li Yönter, Bahçeli'nin o ifadesine açıklık getirdi... ile ilgili etiketler Devlet Bahçeli MHP HDP bölücü kebapçılar İzzet Ulvi Yönter
GÜNÜN VİDEOSU

İETT otobüsünde yangın çıktı: Yanan otobüsü elinde yangın tüpü varken üfleyerek söndürmeye çalıştı

İstanbul Kağıthane'de İETT'ye bağlı halk otobüsünün motor kısmında yangın çıktı. Aracın şoförü yangını üfleyerek söndürmeye çalışınca ortaya ilginç bir manzara çıktı. İşte o anlar...