MHP Lideri Bahçeli'den Başak Cengiz cinayetine sert tepki: Huzur ve sükunetimizi tehdit etmektedir!

Ataşehir'de samuray kılıcıyla Can Göktuğ Boz tarafından canice katledilen Başak Cengiz için MHP Lideri Devlet Bahçeli taziye mesajı yayımladı. Bahçeli, "Toplumsal huzur ve sükunetimizi tehdit etmektedir." diyerek başsağlığı diledi. Bahçeli ayrıca "akli dengesi bozuk" gibi bahanelerin cinayeti perdelememesi gerektiğini de kaydetti.

MHP Lideri Devlet Bahçeli, Ataşehir'de Can Göktuğ Boz tarafından samuray kılıcıyla sokak ortasında katledilen Başak Cengiz için taziye mesajı yayımladı.

"TOPLUMSAL HUZUR VE SÜKUNETİMİZİ TEHDİT ETMEKTEDİR"

Devlet Bahçeli mesajında:

"İstanbul Ataşehir'de eline aldığı samuray kılıcını masum bir evladımıza hunharca sallayıp katleden cani hepimizin tüylerini diken diken etmiştir. Ne üzücü bir kayıptır ki, Mimar Başak Cengiz kızımız 28 yaşında hayata gözlerini yummuştur. Acı sadece Cengiz ailesinin acısı değil, içinde yetiştikleri camiamızın ve aziz milletimizin de acısıdır. Başak Cengiz kızımıza Cenab-ı Allah'tan rahmetler diliyorum. Mekanı cennet olsun. Hem muhterem ailesine hem de camiamıza baş sağlığı temennilerimi iletiyorum." ifadelerini kullandı.

 

İşte MHP Lideri Bahçeli'nin taziye paylaşımları:

Kadınlarımıza, kızlarımıza, çocuklarımıza yönelik her neviden saldırı ve şiddet girdabı maalesef genişleyerek toplumsal huzur ve sükûnetimizi tehdit etmektedir. Aldığımız her acı haber, duyduğumuz her vahşi olay hüznümüze hüzün eklemekte, yüreklerimize ateş düşürmektedir.


İstanbul Ataşehir'de eline aldığı samuray kılıcını masum bir evladımıza hunharca sallayıp katleden cani hepimizin tüylerini diken diken etmiştir. Ne üzücü bir kayıptır ki, Mimar Başak Cengiz kızımız 28 yaşında hayata gözlerini yummuştur.

Acı sadece Cengiz ailesinin acısı değil, içinde yetiştikleri camiamızın ve aziz milletimizin de acısıdır. Başak Cengiz kızımıza Cenab-ı Allah'tan rahmetler diliyorum. Mekanı cennet olsun. Hem muhterem ailesine hem de camiamıza baş sağlığı temennilerimi iletiyorum.

Ayrıca katilin en ağır şekilde cezalandırılmasını hassaten ve ısraren bekliyor, bunun takipçisi olacağımın altını çiziyorum. Akli dengesi bozuk bahanelerinin işlenen cinayeti perdelemesine müsaade edilmemesini de ümit ediyorum.

 

 

MHP Lideri Bahçeli'den Başak Cengiz cinayetine sert tepki: Huzur ve sükunetimizi tehdit etmektedir! ile ilgili etiketler bahçeli Başak Cengiz taziye
GÜNÜN VİDEOSU

Hindistan'da korkunç kaza! 3 tren birbirine girdi: 288 ölü, 900'den fazla yaralı

Hindistan'da iki yolcu ve bir yük treninin çarpışması sonucu meydana gelen katliam gibi kazada son belirlemelere göre 288 kişi öldü 900'den fazla kişi de yaralandı.