Metin Hara- Adriana Lima ilişkisinde neler oluyor?

Bir süredir aşk yaşayan yazar Metin Hara ve ünlü model Adriana Lima'nın ayrılık haberleri Amerikan basınına bomba gibi düştü. Ayrılık haberi, 'Lima bekar hayatına geri döndü' başlığıyla duyuruldu. Metin Hara ise 36 yaşındaki model ile ilişkilerinin sürdüğünü açıkladı.

New York Post'tan Richard Johnson'ın haberine göre; en son 90'ıncı Oscar ödül törenininde yalnız görüntülenen Adriana Lima, yeniden bekar hayatına geri döndü.

Beş ay önce ilişki yaşamaya başlayan Türk yazar ile Brezilyalı modelin, yolun sonuna geldiği iddia edildi. Söz konusu iddia Adrina Lima'nın temsilcisine sorulurken, ABD basınında yer alan haberde herhangi bir geri dönüş yapılmadığı belirtildi.

METİN HARA'DAN AÇIKLAMA

İddiaların ortaya çıkmasından birkaç saat önce Metin Hara, sosyal medya hesabında Adriana Lima'nın fotoğrafını paylaştı. Türk yazar, "Seni görmek için günleri sayıyorum" notu ile Brezilyalı model ile ilişkilerinde her şeyin yolunda olduğu mesajını verdi.

Metin Hara- Adriana Lima ilişkisinde neler oluyor? ile ilgili etiketler Adriana Lima Metin Hara ayrıldı mı
GÜNÜN VİDEOSU

Şirin Payzın ve Seyhan Avşar, CHP'nin kanalı Halk TV'de DEM Parti savunuculuğu yaptı

İBB Bağımsız Meclis Üyesi Suat Sarı, konuk olduğu Halk TV'deki Sözüm Var programında HDP/DEM Parti'yi eleştirince Şirin Payzın ve Seyhan Avşar'dan tepki gördü.