Meteorolojiden sarı uyarı yapıldı! Bütün gün sürecek

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Bursa için uyarı yayınladı. Sarı kodlu uyarıya göre; yerel olarak kuvvetli sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağış beklenirken, yağışların zamanla 800 m üzeri yüksek kesimlerde karla karışık yağmur ve kar yağışına döneceği tahmin ediliyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Bursa için sarı uyarı vererek vatandaşları kuvvetli sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışı konusunda uyardı.

Pazartesi günü 05.00'dan gece 23.00'a kadar sürmesi beklenen uyarıda şu ifadelere yer verildi:

"Yerel olarak kuvvetli sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. Yağışların zamanla 800 m üzeri yüksek kesimlerde karla karışık yağmur ve kar yağışına döneceği tahmin ediliyor. Kuvvetli yağışlarla birlikte ulaşımda aksamalar, su baskını, yıldırım, heyelan, yükseklerde buzlanma ve tipi gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır."

 

 

Meteorolojiden sarı uyarı yapıldı! Bütün gün sürecek ile ilgili etiketler Bursa Meteoroloji Meteoroloji Genel Müdürlüğü sarı uyarı
GÜNÜN VİDEOSU

Jandarma üniformasıyla esnafa GBT kontrolü yaparken yakalandı! Kadının asıl mesleği şaşırttı...

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde jandarma üniforması giyerek esnaf ve müşterilere Genel Bilgi Toplama (GBT) kontrolü yaptığını söyleyen kadın, ihbar üzerine olay yerine gelen polis ekiplerine yakalandı. Gözaltına alınan kadının sözleşmeli öğretmenlik yaptığı öğrenildi.