Mesut Özil, Erdoğan'a desteğini açıkladı: Muhaliflerden tepki gecikmedi

Ünlü futbolcu Mesut Özil, resmi Twitter hesabından 'DeğeriniBil' hashtagi altında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a destek videosu paylaştı. Özil'in paylaşımının ardından muhalif kesimden tepkiler gecikmedi.

Türkiye'de 14 Mayıs seçimlerinin 2. tura gitmesinin ardından ittifakların saha çalışmaları sürüyor. Kader seçimine 2 gün kala birçok sanatçı ve tanınmış kişi seçimde hangi adayı destekleyeceğini açık bir şekilde belli etti. Tarafını belli edenlerden biri de ünlü futbolcu Mesut Özil oldu.

'DEĞERİNİBİL'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a her defasında desteğini açıklayan Özil'den yeni bir paylaşım daha geldi.

Resmi Twitter hesabından paylaşım yapan Özil, 'DeğeriniBil' hashtagini kullanarak Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başörtüsü sorununa değindiği bir videosunu paylaştı.

Mesut Özil, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a desteğini açıkladı: Birileri rahatsız oldu

MUHALİFLER ÇEKEMEDİ

Özil'in bu paylaşımının ardından her defasında özgürlük, demokrasi, ifade özgürlüğü sloganı atan muhalif kesimden tepki gecikmedi.

Muhalifler, paylaşımı yapan Özil'e adeta linç kampanyası başlattı.

 

 

Mesut Özil, Erdoğan'a desteğini açıkladı: Muhaliflerden tepki gecikmedi ile ilgili etiketler Mesut Özil
GÜNÜN VİDEOSU

Seçim gününü kana bulayacaklardı! MİT ve Emniyet'ten DEAŞ operasyonu: Teröristler yakalandı...

28 Mayıs’ta gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı 2. tur seçimlerinde eylem hazırlığında oldukları tespit edilen 6 DEAŞ Terör Örgütü üyesi MİT ve Konya Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin operasyonuyla yakalandı.