Mesut Bakkal: Kadro kurmakta zorlanıyoruz

Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Denizlispor'un hocası Mesut Bakkal açıklamalarda bulundu. Bu sezon 6 maçta hanesine sadece 2 puan yazdırabilerek puan tablosunda dibe demir atan Altaş Denizlispor, önemli eksiklerle hazırlandığı Erzurumspor FK deplasmanında ilki başarmak istiyor. Açıklamalarda bulunan Teknik Direktör Mesut Bakkal, kadro kurmaktan sıkıntı yaşadıklarını dile getirdi. Sözlerine devam eden tecrübeli çalıştırıcı Erzurum maçında hedeflerinin puan olduğunu dile getirdi.

Milli arada iyi çalışma fırsatı bulduklarını belirten Teknik Direktör Mesut Bakkal, "Sezona iyi başlayamamıştık. Özellikle yaşadığımız sakatlıklar sebebiyle ideal bir kadro oluşturma konusunda büyük sıkıntı yaşıyoruz. Kadro darlığı dolayısıyla hem maç içinde hamle şansımız hem de rotasyon yapma imkanımız çok kısıtlı. Erzurumspor deplasmanında Djedje ve Kevin Mayi sakatlıklarının sürmesi dolayısıyla forma giyemeyecek. Ağrıları bulunan ve tedavisi süren Özer Özdemir'in durumu maç günü netlik kazanacak" dedi.

Bakkal, "Bundan önceki haftalarda ortaya koyduğumuz mücadeleyi biraz daha üst seviyelere çıkarır ve bireysel hataları minimuma indirirsek, istediğimiz puan ya da puanlarla sahadan ayrılacağımıza inanıyorum. Ligde her puanın büyük önemi var. Erzurum deplasmanında elimizden geleni sahaya yansıtmak ve puanla dönmek istiyoruz" diye konuştu.

 

Mesut Bakkal: Kadro kurmakta zorlanıyoruz ile ilgili etiketler mesut bakkal Altaş Denizlispor Erzurumspor FK
GÜNÜN VİDEOSU

Deprem anında kaydedildi: Denizin ortasından dumanlar yükseldi

Bursa'da 5.1'lik Gemlik depreminin olduğu sırada denizin ortasından çıkan beyaz duman bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı. Deprem anında çekilen görüntülerde, denizin ortasından beyaz bir dumanın çıktığı görülüyor.