Messi ile Ronaldo arasındaki adamlık farkı! Meksika formasını ayaklar altına aldı

2022 Dünya Kupası C grubu karşılaşmasında Arjantin ile Meksika'nın mücadelesinde Messi'nin performansı ile Arjantin galibiyeti yakaladı. Maç sonrası soyunma odasında zaferini kutlayan Arjantinli oyuncuların görüntüleri sosyal medyaya düştü. Lionel Messi'nin soyunma odasında Meksika formasını ayak altına alması tepki çekti. Boksör Canelo Alvarez, Messi'ye olan kızgınlığını tehdit içeren cümlelerle dile getirdi.

2022 Dünya Kupası C Grubu karşılaşmasında Arjantin, Meksika'yı Lionel Messi'nin 1 gol 1 asistlik performansıyla 2-0 mağlup etti. Maç bittikten sonra zafer kutlaması yapan Arjantin Milli Takımı oyuncularının görüntüleri sosyal medyada paylaşıldı.

Lionel Messi'nin Meksika formasını yerdeyken ayağıyla iteklediği görüldü. Messi'nin o görüntileri tepki çekti. Messi'nin Meksika formasını kasıtlı olarak ayak altına aldığı düşünülüyor.

Meksikalı boksör Canelo Alvarez, bu görüntülerin üstüne Messi'nin Meksika bayrağına saygısızlık yaptığını iddia etti. Alvarez konuyla ilgili Twitter'dan paylaşım yaptı. Ünlü boksör yaptığı paylaşımda: "Messi'nin formamız ve bayrağımızla yeri temizlemesini gördünüz mü? Onu bulmamam için Tanrı'ya dua etse iyi olur. Ben nasıl Arjantin'e saygı duyuyorsam, o da Meksika'ya saygı duymalı." dedi.

Messi ile Ronaldo arasındaki adamlık farkı! Meksika formasını ayaklar altına aldı

Messi ile Ronaldo arasındaki adamlık farkı! Meksika formasını ayaklar altına aldı ile ilgili etiketler Lionel Messi
GÜNÜN VİDEOSU

Kuzey Irak'ta teröre 'pençe' darbesi! İşte 5 PKK'lı terörist böyle öldürüldü!

Irak’ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Operasyon bölgesinde 5 PKK’lı terörist hava harekatıyla öldürüldü. O anlar Milli Savunma Bakanlığı'nın X hesabından paylaşıldı.