Merzan Sahası'nda oynanan Hakkarigücü - Fenerbahçe maçında kazanan olmadı

Turkcell Kadınlar 1. Ligi B Grubu'nda mücadele eden ve play-off turuna kalan Hakkarigücü Kadın Futbol Takımı, evinde ağırladığı Fenerbahçe Kadın Futbol Takımı ile 1-1 berabere kaldı. Play-off 1. turu rövanş maçı 21 Mayıs Cumartesi günü İstanbul’da oynanacak.

Hakkarigücü Kadın Futbol Takımı ve Fenerbahçe Kadın Futbol Takımı, Merzan Sahası'nda karşı karşıya geldi.

35. dakikada ev sahibi Hakkarigücü Kadın Futbol Takımı, Süheyla Çalçınar’ın gölü ile öne geçti. Oldukça çekişmeli geçen maçta, 71. dakikada Kennya Cordner ile golü bulan Fenerbahçe Kadın Futbol Takımı sahadan 1-1 beraberlikle ayrıldı. Öte yandan play-off 1. turu rövanş maçı ise 21 Mayıs Cumartesi günü İstanbul’da oynanacak.

Maçı Vali Yardımcısı ve Özel İdare Genel Sekreteri Tevfik Kumbasar, Vali Yardımcısı Mustafa Emre Kılıç, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Cumhur Demir, Hakkari Hakemler ve Gözlemciler Derneği Başkanı Seyfullah Kaya, Sosyolog Ceza Uzmanı Avukat Turgut Besi, Gençlik ve Spor İl Müdürü Emin Yıldırım, VEDAŞ Destek Hizmetleri Müdürü Serhat Tekin, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Kenan Beyter, Hakkari Belediyesi İtfaiye Müdürü Bülent Keksin ve çok sayıda sporsever izledi.

Merzan Sahası'nda oynanan Hakkarigücü - Fenerbahçe maçında kazanan olmadı ile ilgili etiketler Hakkarigücü Kadın Futbol Takımı Merzan Sahası Fenerbahçe Kadın Futbol Takımı