Mert Çetin, Kayseri'ye imzaya geldi... "Takımın geleceği hakkında güzel umutlarım var"

Kayserispor'un İtalya'nın Verona takımından sezon sonuna kadar kiraladığı milli futbolcu Mert Çetin İstanbul'a geldi. Mert Çetin transferiyle ilgili olarak çok heyecanlı olduğunu belirterek, "Sahaya çıkmak için sabırsızlanıyorum" diye konuştu. 25 yaşındaki savunma oyuncusu Sarı-Kırmızılılar'ın ara transferdeki 3. transferi oldu.

Ara transfer döneminin hareketli takımı Kayserispor, Andre Bertolacci ve Abdülkadir Parmak'tan sonra İtalya'nın Verona takımında forma giyen milli futbolcu Mert Çetin'i sezon sonuna kadar kiralık olarak renklerine bağladı.

Türk Hava Yolları'nın (THY) Milano seferini yapan tarifeli uçağıyla 15.30 sıralarında İstanbul'a gelen Mert Çetin, transferiyle ilgili DHA'ya açıklamalarda bulundu.

Çok heyecanlı olduğunu aktaran milli futbolcu, iki taraf için hayırlı olması temennisinde bulundu. Çetin, "Hocamız ve başkanımız çok ilgilendiler. Çok güzel bir görüşme yaptık. Takımın geleceği hakkında güzel umutlarım var. Misyonu olan bir kulüp. Ben de sahaya çıkmak için sabırsızlanıyorum" ifadelerini kullandı. 

Mert Çetin'in akşam saatlerinde Kayseri'ye gideceği öğrenildi.

 

 

Mert Çetin, Kayseri'ye imzaya geldi... "Takımın geleceği hakkında güzel umutlarım var" ile ilgili etiketler Kayserispor Mert Çetin Abdülkadir Parmak Andrea Bertolacci
GÜNÜN VİDEOSU

Bakan Varank, yürümeye zorluk çeken 70 yaşındaki seçmeni Togg ile oy kullanacağı okula götürdü

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Bursa'da oyunu kullandı. Bakan Varank, Bursa'da oy kullanırken yürüme güçlüğü çeken Hatice Sevinç'i Togg ile evinden alarak oy kullanacağı okula götürdü. İşte detaylar...