Merkür, Kova burcunda gerilemeye başlayacak! Eski sorunlar yeniden gündemimizde olacak!

2 Mart Pazartesi günü haftaya yoğun bir iletişimle başlayabilir, çok fazla konuşma ve yazışma yapabiliriz. 4 Mart Çarşamba itibariyle Merkür, Kova burcunda gerilemeye başlayacak. Eski bir sorun yeniden karşımıza çıkabilir ve o sorunu ortadan kaldırmak için uğraşabiliriz. SuperHaber Astroloji yazarı Mine Ayman, 2-8 Mart haftasında Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını nelerin beklediğini anlattı...

2 Mart Pazartesi haftasına yoğun bir iletişimle başlayabilir, çok fazla konuşma ve yazışma yapabiliriz. Aynı zamanda kararsızlıklar yaşayabilir ve bu belirsizliklerden dolayı netleşmekte zorlanabiliriz.

Merkür retrosu hala devam ediyor, eski sorunlar yeniden gündemimizde olacak ve çok düşüneceğiz.

4 Mart Çarşamba itibariyle Merkür, Kova burcunda gerilemeye başlayacak. Eski bir sorun yeniden karşımıza çıkabilir ve o sorunu ortadan kaldırmak için çözmekle uğraşabiliriz.

Kova burcunda devam eden Merkür retrosu sebebiyle teknoloji ve bilimle ilgili ani gelişmeler yaşanabilir. Merkür retrosu en çok Kova, Aslan, Akrep ve Boğa burcu olan kişileri etkileyebilir. Geniş kitleleri etkileyen konular bizim de gündemimizde olabilir.

5 Mart Perşembe Venüs, Boğa burcunda ilerleyecek. Bu ilerlemeyle birlikte aşka olan bakış açımız değişecek ve sağlamlaşacak. Bu dönemde Boğa, Başak, Oğlak ve Akrepler bu dönemde çok şanslı olabilir.

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN!

Merkür, Kova burcunda gerilemeye başlayacak! Eski sorunlar yeniden gündemimizde olacak! ile ilgili etiketler SuperHaber YouTube Mine Ayman 2 Mart 3 Mart 4 Mart 5 Mart balık burçlar başak oğlak akrep yay yengeç ikizler koç merkür retrosu teknoloj bilim terazi kova venüs aslan
GÜNÜN VİDEOSU

Murat Kurum gençlerle PlayStation oynadı... "Yapıyoruz bu sporu"

İBB Başkan adayı Murat Kurum, gençlerle bir araya gelip PlayStation oynadı. Eğlenceli anları Kurum, sosyal medya hesabından "Yapıyoruz bu sporu" notuyla paylaştı.