Merhum Ömer Döngeloğlu: Öyle bir deterjan alırsın ki yıkarken çamaşırların temizlenmez, kirlenir!

3 yıl önce hayatını kaybeden merhum vaiz Ömer Döngeloğlu'nun yıllar önce 'İsrail mallarını satın almayın' dediği video gündem oldu. Gazze'de sivillere bombalar yağdıran İsrail'in ürünlere boykot çağrısı yapan Döngeloğlu'nun "Öyle bir deterjan alırsın ki yıkarken çamaşırların temizlenmez kirlenir." sözleri tüyleri diken diken etti. 

Covid-19 nedeniyle 3 yıl önce hayatını kaybeden İlahiyatçı-Yazar Ömer Döngeloğlu'nun yıllar önce sahur programında "İsrail mallarını satın almayın" dediği video gündem oldu. 

"FİLİSTİNLİ ÇOCUĞUN KANI BULAŞIR ÇAMAŞIRINA"

Gazze halkına gece gündüz bombalar yağdıran İsrail'e boykot çağrısını yıllar öncesinde yapan Döngeloğlu'nun "Öyle bir deterjan alırsın ki çamaşırlarını yıkar zannedersin ama aslında kirletiyorsun" sözleri tüyleri diken diken etti. 

İşte Döngeloğlu'nun o sözleri: 

"İsrail'in Siyonist devletine ekonomik destek verecek ürünleri almayın. 1 liranızı İsrail'in mallarına vermeyin.

Ben de bir gün size bunun reklamını yaparsam beni de dinlemeyin. Peygamber katili bu hainlerin, küçücük çocukları öldüren bu katillerin ürünlerini ülkemizde büyütmeyin. 

Öyle bir deterjan alırsın ki yıkarken çamaşırların temizlenmez kirlenir. Filistinli çocuğun kanı bulaşır çamaşırına. 

Allah bizi parasıyla İsrail'in ucuz kölesi olanlardan etmesin. "

Merhum Ömer Döngeloğlu: Öyle bir deterjan alırsın ki yıkarken çamaşırların temizlenmez, kirlenir! ile ilgili etiketler İsrail Filistin Gazze

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Starbucks protestocusu önce kahve içenlere küfür etti sonra polise tokat attı

Niğde’de İsrail'i protesto amacıyla Starbucks'ta oturanları protesto etmek isteyen bir şahıs, müşterilere küfür ve hakaret edince tartışma çıktı. Olay yerine gelen polise de saldıran şahıs gözaltına alındı.